Wpis z mikrobloga

@van_der_bike: wiadomo, #!$%@?ć patologię, ale tak mogą też robić ogarnięci ludzie- dzieciaki potrzebują kontaktu z innymi gowniakami, a rodzice mają te 5 godzin luzu w domu, gdzie mogą ogarnąć i dom i niekiedy pracę, a dzieciak po przedszkolu będzie trochę mniej absorbujący.

Natomiast dodatkowe punkty dla osób, które nie pracują to oznaka degrengolady samorządów i państwa, rządy patologii i hodowla kolejnych pasożytów.
@Zaczytanaa: pomine koncowke... Ale z punktem o nie placeniu za czas w ktorym nie moze poslac dziecka w pelni sie zgodze (oczywicie wiedzac ze to przedszkole sie zamknelo). Mialem podobne sytuacje I to ze to tak dziala to jakis kompletny kretynizm. Placowka zamknieta w wakacje na 2 tyg., COVID, przed wiekszymi swietami.... a placic mam dalej dokladnie tyle samo. Chory jest ten system I jeszcze glupsze tlumaczenia dyrektorki.

"Przeciez za ten
@Zaczytanaa: pomijając wpis o niepracowaniu, to problem jest realny i też się z nim spotykam. zwolnienie na opiekę na dziecko jak masz zwykłą pracę 8-16 jest jeszcze ok, ale co w przypadku kiedy zarabiasz z prowizji, a nie z podstawy, albo masz własną działalność? Kto wtedy zrobi Twoją prace, żebyś dostał pieniądze albo nie stracił klientów?

a co do tego co napisał @van_der_bike to mam dokładnie te same odczucia. człowiek się
@enzojabol: Podpoznańska gmina. Ja to widzę tak, że jest za free to czemu nie skorzystać. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jest to jedyne publiczne i od lat najlepsze przedszkole. Szkoda, że oboje pracujący rodzice są klasyfikowani niżej niż jedna osoba pracująca a druga siedząca w domu. Analogicznie jak już schodzę na punktacje to matki samotnie wychowujące dziecko xD które ze swoimi konkubentami mieszkają od lat i korzystają z tego
@demagog: Pewnie. Tylko co mi po tym? Jeden rodzic pracuje drugi nie? Drugi musi odpocząć od dziecka i się ogarnąć? Ja muszę z żona razem pracować i nikt mnie po plecach nie klepie. Pamiętaj z jakich pieniędzy to idzie. Jak chcesz wsiąść opiekę na dziecko to wypełniając z-15A do zusu oświadczasz ze żona pracuje i dalej spowiadasz się czy czasem nie pracujecie na zmiany. Bo jak pracujecie to przecież jedno z