Wpis z mikrobloga

@van_der_bike: akurat przedszkola to najbardziej kosztoefektywne rozwiązanie jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi. Przecież sam korzystasz z godzin sponsorowanych przy samorząd, nie? Nie jesteś jedynym płacącym podatki w tym państwie, a takie rozwiązanie daje możliwość pracować matce choćby na cześć etatu, co pozwala jej na nie wypadnięcie z rynku pracy.

Przedszkola powinny być całkowicie darmowe, to jedno z niewielu rozwiązań polityki prorodzinnej, który działa. Zamiast 500 plus każdy rodzic powinien móc
  • Odpowiedz
@putinn: Już biegnę z tłumaczeniami. Ja biedna studentka i zbieram dopiero na świnki morskie, ale to chyba błąd. Powinnam kupić je i mieć gdzieś warunki, w jakich będą żyć, a raczej ich brak. Głupia ja ()
  • Odpowiedz
@demagog: Co chcesz usłyszeć? Żona wróciła po 3 miesiącach po porodzie do pracy na kilka godzin 3 razy w tygodniu, ja wracałem ona wychodziła. Potem opiekunka, dalej żłobek. Dlaczego nie mam korzystać z godzin sponsorowanych przez moją prace?! Zapominasz tylko o tym, że jak się pracuje to się pokazuje PIT. A jak się siedzi w chacie i odpoczywa to sorry. Nie generalizuje, ale opisuje to co widzę. Zreszta zobacz wpis od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zaczytanaa: trzeba czekać na jakiś dodatek od opiekuńczego państwa na świnki morskie. Kto wie, może nawet ja się zdecyduje na parkę słodkich morskich wieprzowych kudłaczy ()

  • Odpowiedz
@putinn: Pewnie wtedy ceny świnek morskich podskoczą nie mniej niż ceny paliw, jak rzucą się na nie sezonowcy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Leć. Ja na szczęście jeszcze nie płacę na ten cyrk xD Dobranoc :)
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa smiechy smiechami ale dlaczego ktos ma placic za usluge jesli nie moze z niej skorzystac z przyczyn niezaleznych?


@rickroll: Jak był lockdown to my z różowa nie płaciliśmy. Tzn chcieli żeby płacić ale postawiliśmy sprawę jasno, że skoro nie są w stanie świadczyć danej usługi za którą płacimy to nie mamy za co płacić. A z jakiego powodu nie są w stanie to już nie mój problem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Przedczkole xD W najlepszych snach bym tego nie wymyślił. Ciekawe czy matka pośle później dzieciaka do czkoły prywatnej.
  • Odpowiedz