Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Firmę się zakłąda by zarabiać i zorganizować innych niezaradnych, by pracowali na twoje bogactwo. Każdy zaradny, który chce więcej co oferuje etat i b2b otwiera swoją firmę i odlicza sobie wszystko w koszta i goni innych do roboty na jego bogactwo.

Beka, że koszty prowadzenia działalności można sobie odliczyć. Na przykład opłaty za wynajem lokalu. Ale na etacie opłat za wynajem chaty już sobie nie odliczysz xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Artrix: no tak tak, wezmie arteona żeby do firmy przyjechać i żeby pracownicy nie miauczeli a na delegacje helikopterem. Pracowałem dla niemieckiego korpo to wiem jak to wyglądało. Zresztą doposażony arteon trochę też kosztuje. W tv że niby można w racie za 2k mieć ale nikt nie powie, że to netto, za podstawkę w wynajmie, trzeba 30% wpłaty własnej zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Firmę się zakłąda by zarabiać i zorganizować innych niezaradnych, by pracowali na twoje bogactwo. Każdy zaradny, który chce więcej co oferuje etat i b2b otwiera swoją firmę i odlicza sobie wszystko w koszta i goni innych do roboty na jego bogactwo.


@wez_idz_sobie: dlatego trzeba robic minimum, i cieszyc sie swoim czasem wolnym.
@Mescuda: u mnie szef długo nie pocieszył się samochodem. Miał zaledwie 3lata nowe nisko zawieszone bmw. Były duże ulewy z dwa lata temu. Pod wiaduktem jest dołek z 30m długości. Stała tam woda jak do pasa. Wszyscy się wycofują lub stoją w miejscu a szef nic sobie z tego nie robiąc próbował przejechać tę wodę. Auto stanęło gdzieś w środku tej wody. Tydzień później już nie miał tego samochodu. Nie wiem
Wyslij CV do innej firmy, i zobacz ile wiecej dostaniesz.


@qusqui21: Robiłem tak, zawsze dostawałem wyrównanie a nawet podwyższenie stawki, bylebym nie odszedł z firmy. To raz. Dwa - są także pozapłacowe czynniki, które sprawiają, że człowiek nie chce odejść z danej pracy, bo czuje się w niej po prostu dobrze i wygodnie. To także jest dla mnie ważne. Wolę zarobić mniej i mieć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy niż mieć