Wpis z mikrobloga

  • 17
@stefan_pmp Cały ten serial to g---o, krasnoludy grane przez chorych ludzi na karłowatość, zero słowiańskiego klimatu i geralt który wygląda jak kapitan Ameryka. Świat Wiedźmina który był brudny, brutalny, rasistowski tutaj jest mdły i pisany jak serial fanilijny. Liczyłem na odpowiednik gry o tron a dostałem g---o którym plebs się zajada i cieszy jak zwierzęta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jamesbond07: żaden freethinker. Ma rację. Ten serial jest po prostu słaby. Ma jedną dobrze zrobioną scenę walki* w pierwszym odcinku, którą promowano cały serial i to tyle ¯\_(ツ)_/¯

*) dobrą choć nie odwzorującą stylu walki wiedźmina
  • Odpowiedz
  • 5
@jamesbond07 Na moją opinie składa się pełna gamma minusów. Nie chodzi o sam klimat. Wiedźmin który żył wśród nizin społecznych, brudny i przesiąknięty bezsensownym rasizmem i brutalnością tutaj jest zwykłym generycznym amerykańskim opowiadaniem dla nastolatków 13+, na c--j brać logo wiedzmina żeby zrobić kolejne g---o dla dzieci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jamesbond07: I c--j mnie to obchodzi co autor dzieła sobie wymyślił. Serial jest wyzuty z jakiegokolwiek klimatu.

@ignorancie: dokładnie. To już w wuj więcej klimatu ma fanowska realizacja w świecie wiedźmina pt. "Pół wieku poezji później". Film zrealizowany ze składek. Muzyka, kostiumy, oświetlenie, scenografia, nawet często gra aktorska - lepsze niż produkcja Netfliksa, który miał miliony monet xD
  • Odpowiedz