Wpis z mikrobloga

@Da_R_ecky: Z jednej strony mogli odpuscic, z drugiej - auto spelniajace wymogi rajdowe niekoniecznie ma prawo poruszac sie po drogach publicznych.
Za same szyby z plexi nie powinno to przejsc przegladu i daje podstawy do zatrzymania DR.
Auto w zasadzie powinno byc wiezione na rajd na lawecie.
@trzeci: To nie jest Cosworth, to replika z XR4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@dr3vil: ale miedzy oesami musi jezdzic na własnych kołach.

@smutna_rzaba: no ale w sumie co zwykłych ludzi obchodzi, że ktoś sobie wymyślił jakieś zasady rajdów niezgodne z przepisami? To niech sobie regulamin wyscigu zmienią. Tam wyżej właśnie ktoś napisał, że organizatorzy mają to w dupie, no to skoro mają, to ich prolem, że im policja zawodników zatrzymuje.
  • Odpowiedz
@Da_R_ecky: Jak zawsze miło jest poczytać komentarze ludzi o zerowym pojęciu o rajdach. Sama sytuacja jest smutna i komiczna, że wybrali jedną załogę do uwalenia akurat w Barbórkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Da_R_ecky: Dobrze, ale jaka jest prawda? Czy on może WEDŁUG PRAWA (a nie naszego widzimisie czy policji) legalnie się poruszać po drodze? No nie. TAKIE SĄ PRZEPISY. Też mam samochód, który jest tak zmodyfikowany że mam problem z przeglądem i ogółem nie jest zbyt legalny. No więc skoro ja, szary obywatel, nie mogę się po ulicy tym pojazdem poruszać, to czemu te rajdowe gwiazdy czy kto to tam jest mogą? Mamy
  • Odpowiedz
@Da_R_ecky: Współczuję załodze. To jest niedorzeczne jak w naszym kraju usilnie "walczy się" z piratami drogowymi, a jednocześnie robi wszystko żeby utrudnić życie tym, którzy chcą startować w pełni legalnie i w bezpiecznych warunkach.
  • Odpowiedz