Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 121
@juzwos: to jest efekt polaryzacji społeczeństwa, który niestety się pogłębia mocno w ostatnim czasie. Mnie też przeraża, że ludzie dają się tak łatwo zaszczuwac nawzajem...
  • Odpowiedz
@juzwos: dla covidian antyszczepionkowiec to nie człowiek, więc nie mają tego typu rozterek.

zabawnie też brzmi dobór naturalny w kontekście wzięcia lub nie wzięcia preparatu medycznego
  • Odpowiedz
@juzwos: Myślę, że normalny człowiek niezależnie od poglądów nikomu nie życzy śmierci ani się z niej nie cieszy. Jak widać kampania dzielenia społeczeństwa działa doskonale. To się może źle skończyć, a wszystko dlatego, że ludzie nie wyciągają wniosków z przeszłości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@juzwos: Myślę, że normalny człowiek niezależnie od poglądów nikomu nie życzy śmierci ani się z niej nie cieszy. Jak widać kampania dzielenia społeczeństwa działa doskonale. To się może źle skończyć, a wszystko dlatego, że ludzie nie wyciągają wniosków z przeszłości.

@MariushxD: to nie jestem normalny, bo że śmierci Kaczuszki czy Zera bardzo bym się ucieszył. I ani trochę nie będzie mi ich żal.
  • Odpowiedz
beka, że tego kukolda nie czyta żaden normalny ojciec tylko stado madek, które nie ma co robić podczas gdy ich chłop zapierdziela na 3 etaty. coś jak oczamikukolda czy inne rakowe strony. ha tfu na takich
  • Odpowiedz
to nie jestem normalny, bo że śmierci Kaczuszki czy Zera bardzo bym się ucieszył. I ani trochę nie będzie mi ich żal.


@efek: ale ci dwaj mają na ciebie jakiś tam pośredni wpływ. Jaki wpływ na pana blogera miał zupełnie obcy mu człowiek, o którym pewnie istnieniu do dnia przeczytania tego newsa nawet nie wiedział?
  • Odpowiedz
@juzwos: to jest efekt medialnego prania mózgu i jeden z etapów 8 stages of genocide, propaganda dehumanizacji zrobiła swoje, dla tych celebrytów, każdy kto nie jest w pełni zaszczepiony to antyszczep, podczłowiek i siewca śmierci chociaż jest to absurdalne i sprzeczne myślenie z medycyną, nauką, etc.
Wróg przez władzę i media został wskzany i ślepe, bezmyślne, oznaczone certyfikatem QR owce będą się tak zachowywać jak władza nakazała. Tutaj przykład wypranego
  • Odpowiedz
@artekF jestem na jego grupie jakoś od 4 lat. Na początku było nawet sensownie, ale później właśnie zaczął się mieszać w takie gównowojenki. Do tego zauważyłem, że odkąd wypuścił książkę bardzo skomercjonalizowal profil i w większości postów wrzuca info o odpaleniu jakiejś super sprzedaży. Na dodatek w ostatnim czasie jego wsad to kilkadziesiąt powtarzających się co kilka miesięcy postów, przeplatane takimi wrzutkami jak ta ze zdjęcia. Chyba się wypiszę.
  • Odpowiedz