Wpis z mikrobloga

  • 9
Z antynatalistami to jest taka zasada że jak wiesz że czegoś nie będziesz miał to to krytykujesz. Dla przykładu wiem że nigdy nie będę miał Ferrari i krytykuje ten samochód ze bezsensowny do miasta niewygodny dużo pali i w ogóle po co komu taki samochód.. i w

WIĘKSZOŚCI

z wam jest tak samo, nigdy nie będziecie mieć dzieci bo pieniądze (brak), brak kobiety, wygląd nie ten, więc trzeba krytykować coś czego się nigdy nie osiągnie.

Pozostała mniejszość to osoby które mają pieniądze korzystają z życia i nie chcą tego tracić

#antynatalizm
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@somskia oczywiście ze nie jest sensem każdego człowieka, o czym napisałem, ale czytanie znowu cię zawiodło.

Ale większość przegrywow tutaj krytykują chęć posiadania dzieci bo wiedzą że nigdy ich nie będą mieć. Tak jest łatwiej w życiu, niz całe życie żałować ze sie czegoś nie ma co by sie chciało mieć
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@somskia spoko, ty akurat nie zrozumiałaś cos co było oczywiste, bez względu na interpunkcję, tylko na samo słowo osiągnięcie sie podnieciłas i od razu komentarz "haha dziecko osiągnięcie"..
  • Odpowiedz
@Mac02: Ale umiesz mi odpisać w jednym komentarzu, czy tak średnio? Z tego, co widzę wydaje ci się, ze siedzisz w głowach wszystkich ludzi, którzy nie chcą mieć dzieci. Na podstawie jakich statystyk stwierdziłeś, ze WIĘKSZOŚĆ jest przegrywami, którzy nie maja szans na posiadanie kobiety? Skoro wyciągasz takie wnioski, to musisz mieć je czymś poparte, prawda?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@somskia jak będę chciał to będę ci odpisywał po jednym słowie w komentarzu.

Jest to portal dla przygrywow niżeli dla modeli i rekinów biznesu, a więc jak douczysz sie czym jest statystyka to sie dowiesz czemu większość antynatalistow to przegrywy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zerero ale oni tego oficjalnie nie mówią. Łatwiej mówić ze się nie chcę niz mówić ze sie nie ma szans bo kasa i morda..
  • Odpowiedz
@somskia: zdrowe, inteligentne, szczęśliwe dobrze rozwijające się dziecko to jest osiagniecie. Jest to osobiste osiagniecie. Dla mnie bardzo ważna rzecz, nieporownywalana kompletnie do sukcesów w pracy czy nawet podróżowania.
  • Odpowiedz
@Samedi: Nie chce mu już nawet odpisywać ciągle to samo jak mu pokaże antynatalistów w związkach to mu mózg eksploduje. Lepiej tego nie robić... nie chcę niepotrzebnie cierpienia sprawiać tak jak natale.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zerero: mi też się nie chce. To bez sensu. Równie dobrze mógłbym przekonywać Napoleona z Tworek, że nie jest cesarzem Francuzów, a on swoje wie.
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mac02

będziecie mieć dzieci bo pieniądze (brak), brak kobiety, wygląd nie ten, więc trzeba krytykować coś czego się nigdy nie osiągnie.


Boże jakie klasyczne natal-#!$%@?. Nie mam gówniaka, więc na brak pieniędzy nie narzekam, chociaż w luksusy nie opływam. Przystojny jak James Bond też nie jestem, jednak na samice oddziaływuję, szczególnie jedna bardzo chciała mieć ze mną dziecko więc skończ #!$%@?ć i idź zmienić pieluchy gówniakom.

2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
Z antynatalistami to jest taka zasada że jak wiesz że czegoś nie będziesz miał to to krytykujesz.


@Mac02: ja to nawet nawet musiałem zapłacić za aborcje żeby nie mieć, a ty co poświęcasz żeby nie mieć ferrari?
  • Odpowiedz