Wpis z mikrobloga

  • 9
Z antynatalistami to jest taka zasada że jak wiesz że czegoś nie będziesz miał to to krytykujesz. Dla przykładu wiem że nigdy nie będę miał Ferrari i krytykuje ten samochód ze bezsensowny do miasta niewygodny dużo pali i w ogóle po co komu taki samochód.. i w

WIĘKSZOŚCI

z wam jest tak samo, nigdy nie będziecie mieć dzieci bo pieniądze (brak), brak kobiety, wygląd nie ten, więc trzeba krytykować coś czego się nigdy nie osiągnie.

Pozostała mniejszość to osoby które mają pieniądze korzystają z życia i nie chcą tego tracić

#antynatalizm
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Leniek no i ok, twój wybór nie krytykuje ¯_(ツ)_/¯
, Tylko nie ma co gadać ze sie nie chcę dzieci bo ZŁO na ziemi ;). Po prostu za hajs który byłby wydany na bombelka można kupić mnóstwo rzeczy
  • Odpowiedz
Porównanie miało na celu pokazać ze tak jak dla mnie (i wielkości osob) ferrari to jest cos prawie niemożliwego do zrealizowania, bo kosztuje ile kosztuje, to tak samo mało realne jest posiadanie dzieci przez opisanych antynatalistow. Nie chodzi o sukces, tylko o zobrazowanie przepaści jaka dzieli ich od posiadania dzieci.


@Mac02: przecież dzieci mają nawet menele, bezrobotni, niepełnosprawni xd to nie jest żadne osiągnięcie, każdy może to zrobić a im
  • Odpowiedz
jest taka zasada że jak wiesz że czegoś nie będziesz miał to to krytykujesz.


@Mac02: Bardzo ciekawa zasada, jak do niej doszedłeś? No i powiedz może jeszcze jakie są warunki brzegowe tej zasady?

Nigdy nie będziesz prezydentem - uważasz, że instytucja prezydenta jest do d--y?
Nigdy nie będziesz noblistą
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@memento_mori ta zasada ma zastosowanie gdy wiesz ze nigdy nie będziesz mial dzieci bo jesteś zbyt biedny, brzydki, z zerową osobowością aby poznać kobietę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Faraluch no i teraz zobacz jak to źle świadczy o przegrywach z wykopu.. nawet menel i niepełnosprawny zaruchal, a piwniczek za reke nikogo nie trzymał. On czyta to co napisałeś i jeszcze bardziej nienawidzi świata bo nie jest w stanie zrozumieć czemu menel zaruchal a do niego nie odzywają się żadne dziewczyny
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@memento_mori nie. Zasada ma zastosowanie gdy dotyczy czegoś (rzeczy, lub istotny żywej, dziecko lub zwierzę) co przez większość społeczeństwa jest uznawane jako "fajne", ale wiesze ze nigdy nie dasz rady tego mieć
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Faraluch pierd***nie i głupie wymówki osób które wiedzą ze nie będą mieć mimo chęci

Niby każdy taki moralnie odpowiedzialny? To mam nadzieję ze każdy vege, wszędzie rowerem i ubranka made in italy aby przypadkiem chińskie małe łapki ich nie szyły
  • Odpowiedz
To mam nadzieję ze każdy vege, wszędzie rowerem i ubranka made in italy aby przypadkiem chińskie małe łapki ich nie szyły


@Mac02: było już o tym, było odpowiadane, następnym razem poczytaj o temacie i przejrzyj tag a nie uzupełniaj bingo. Każdy natalista wpada na te same "genialne" argumenty, rok czekam na coś nowego. Albo skończ trolować bo szkoda że marnujesz ludziom czas
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Faraluch nie będę czytał setek postów, ale zakładam ze masz jakieś z d--y wytłumaczenie ze vege i rower nie, ale tylko dzieci sa niemoralne.
  • Odpowiedz
@Mac02: mój niebieski @Zgrywajac_twardziela jak najbardziej ma stałą partnerkę i oboje nigdy nie chcieliśmy dzieci, choć mamy je z kim zrobić - ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) mamy po 30 lat, niebieski niedługo wybiera się na wazektomię, świadoma i przemyślana decyzja.
I nie, skoro nie mam Ferrari i mnie na nie nie stać, to go nie krytykuję, tylko uważam, że to fajna fura i
  • Odpowiedz