Wpis z mikrobloga

**TRLD: Play przepisał mój aktywny numer na kogoś innego (_)

To jest po prostu żart. Numer aktywny, opłacany regularnie, nagle zaczyna przekierowywać na inną osobę. Znajomi żalą się że ktoś inny odbiera. Wysłane kilkanaście zgłoszeń/reklamacji jeszcze
20 listopada zapewnienia że usługa działa poprawnie - teraz informacja że numer został jednak został przekazany na inną osobę wcześniej.

Numer wykorzystywany w autoryzacji do banku, również cała prywatna korespondencja, dane medyczne, telefony od tak przekierowane do innego klienta.
Z miesiąca na miesiąc bez żadnego wytłumaczenia na aktywnym koncie (prepaid) z środkami (regularne doładowania) numer przepisany na innego klienta**

Co to za cholerny absurd? W odpowiedzi na zgłoszenie zachęcają mnie do aktywacji innego numeru (_)

Nawet nie wiem jak to opisać, to brzmi tak idiotycznie - może z tej bezradności zawołam @ZaufanaTrzeciaStrona @niebezpiecznik-pl

#play #afera #wykopefekt #telefony #operatorzykomorkowi #oszukujo @play_polska
d.....s - **TRLD: Play przepisał mój aktywny numer na kogoś innego (ಠ_ಠ)

To jest p...

źródło: comment_1638524444uvQ3f7dZdnpPjuJXkynGDI.jpg

Pobierz
  • 229
  • Odpowiedz
@devones: Ciśnij ich miałem podobnie po przeniesieniu numeru z plusa do play. Przez dwa miesiące obcy ludzie do mnie dzwonili. Panie w play oczywiście tłumaczyły, że to nie jest możliwe aby ktoś inny mój numer dostał.
  • Odpowiedz
@play_polska: ale sobie jaja robicie, że to trwa co różowa opisuje ba wasz pracownik/pracownica jej pisze, że numer już jest kogoś innego LOL skończą się na 5 lat owocowe środy żeby pokryć stratę jak wam UODO czy inny urząd #!$%@? ze 200tys kary.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@devones: dobrze, że od nich spiefdolilem. W Virgin absolutne zero problemów.

A w ogóle dopuszczenie do czegoś takiego i brak jakieś refleksji nt tego, co się zrobiło to patologia i ktoś powinien za to po prostu beknąć.
  • Odpowiedz
@devones: a spróbuj na ich fanpage na fb napisać, ale spokojnie i bez nerwów czy chamstwa, że masz problem i jesteś zlewana przez dział reklamacji. Może od strony wizerunkowej coś ruszą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Zacznij od potwierdzenia tych reklamacji/zgłoszeń, już za dużo było takich akcji bez dowodów na wykopie.

@cukru: tylko po co komu dowody jak ostatnio zielone konto napisało, że nauczyciela kasuje przez zdalny dostęp gry i seriale to nie tylko ludzie wykopywali, ale nawet @niebezpiecznik-pl zrobił u siebie artykuł
  • Odpowiedz
  • 4
@triada Dostajesz bo inny klient się pomylił i podał twój numer jako kontaktowy :). Ale infolinia nie może tego zmienić bez zgody właściciela prawdziwej usługi (,)
  • Odpowiedz