Wpis z mikrobloga

Standardowe reakcje npc normictwa gdy skonfrontuje się ich z brutalną prawdą na temat wzrostu:

- to specjalny gatunek kobiet, który występuje tylko i wyłącznie na tinderze
- "ale co, kobiety nie mogą mieć wymagań?!"
- "takie sobie wybieracie"
- "czego się spodziewasz po aplikacji do seksu?"
- "znam pełno niskich facetów w związkach"
- "ja mam 164 i nigdy nie miałem problemów z kobietami, co tydzień inna"
- "tak, kobiety patrzą na wygląd, też mi odkrycie"
- "kobiety nie patrzą na wzrost! Zanim poznałam mojego Klaudiusza 1,96 m, pisałam kiedyś tydzień z niskim Mariuszem 1,78 m"

#wzrost #bekaznormictwa #niebieskiepaski #rozowepaski #logikanormika #rozwojosobistyznormikami #podrywajzwykopem #przegryw #blackpill
  • 35
, kobiety patrzą na wygląd, też mi odkrycie


@olaf_wolominski: Znaczy akurat to serio żadne odkrycie. Na wygląd patrzy każdy zarówno faceci jak i kobiety. Nikt nie chce mieć nieatrakcyjnego partnera tak samo jak wy byście nie chcieli. Genetyka jest brutalna wiec współczuję
@olaf_wolominski: Jeżeli uważasz to co napisałem za upośledzone to jednocześnie uważasz wszystkich użytkowników tagu blackpill i redpill za upośledzonych bo napisałem to samo co oni piszą tam czyli że kobiety patrzą na wygląd i chcą atrakcyjnego partnera.
@olaf_wolominski: Niestety życie nie jest sprawiedliwe i jeżeli urodziłeś się brzydki to nie znajdziesz tak łatwo partnera bo pomijając to że druga osoba musi mieć z tobą jakieś cechy wspólne pod względem charakteru żebyście mogli się dogadać to bez pociągu seksualnego nie da się być w związku. Brutalna prawda przykro mi