Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@EWRNB: no mi się trochę pokiełbasiło - piłem dużo sportu, unikałem wody oraz uprawiałem napoje. Złe decyzje ale dzięki nim mam mam robotę jako producent żwiru więc w sumie wyszło całkiem nieźle
@zapalka: Tak, ponieważ dostałaś leki na rozpuszczenie. Taka moja rada, od starego wysikiwacza kamieni, ogarnij sobie w pobliżu szpital z oddziałęm urologicznym który ma możliwość rozbijania kamieni ultradźwiękami. Dodatkowo: Pyralgina (jest cudowna), nospamax i termofor - to jest mój zestaw awaryjny.
@tomtom666: @Baba_Yagi: @little_muffin:

Ryzyko palenia zwiększa szanse na raka? tak
czy raka płuc można mieć nie paląc całe życie? tak
czy osoba paląca dostanie raka? NIE WIADOMO
czy rak płuc jest wywoływany przez papierosy? NIE WIADOMO

tak samo z kamieniami
Czy znane są powody zwiększające szanse na kamice? tak
Czy można mieć kamice nerkową omijając wszystkie powody zwiększające szanse? tak
Czy można nie mieć całe życie kamieni stosując wszystko
@toworel: Pyralgina, Nospa Max (lub spasmolina na recepte) i termofor. Potwierdzam. Termofor zawsze mi ratuje życie na kilka godzin każdego dnia jak schodzi to gówno. Bo rozszerza kanały i gładko idzie. Ja to akurat w #!$%@? źle znoszę kamienie. W sumie przy każdym byłem hospitalizowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwszy to był taki ból, że dosłownie po ścianach można chodzić xD
@bobikufel: no ale to dotyczy dosłownie wszystkiego w medycynie, zawsze, ale to ZAWSZE jest tylko prawdopodobieństwo. Czasem 0,1%, czasem 99,9%, ale w każdym jednym aspekcie masz tylko szansę i prawdopodobieństwo. Weź dwóch bliźniaków, jednego ze skrajnie złą dietą i nawykami, drugiego ze skrajnie dobrymi, ryzyko kamieni będzie różniło się dosłownie tysiące razy. Dalej to będzie "tylko" ryzyko, ale nie można mówić, że na coś nie mamy wpływu czy że mamy pomijalny,