Wpis z mikrobloga

@ManiacTeam: nie mam nic przeciwko niewinnemu hobby, ale to jest jedna z najdziwniejszych pasji, o jakich slyszałam O_o dla mnie to tak jakby kolekcjonować pasty do zębów, no i taka trochę śmieszna obsesja niczym opisywani tutaj audiofile :D

Ale cóż, wasz pieniądz, wasz wybór
@BarkaMleczna każde hobby postronnym wydaje się dziwne. Kolekcjonowanie starych samochodów? Przecież to tylko metalowe puszki na kołach, ci ludzie nawet nimi nie jeżdżą :///
Monety? Nawet ich nie wydają normalnie tylko trzymają w albumach i po co to :///////
Znaczki? Ech to nawet gorzej jak pasty do zębów, pasta to chociaż żeby umyjesz a kto dzisiaj listy wysyła ://///
Także nie znasz nie oceniaj, pochwal się swoim hobby to zobaczymy jakie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtek_bez_portek: no właśnie nie sądzę, że każde hobby się wydaje takie dziwne, to konkretne jest dziwniejsze, może tylko dlatego, że mniej popularne.

Ja mam hobby innej natury, niczego nie kolekcjonuję, bo ogólnie nie lubię kupować rzeczy.
@BarkaMleczna: Testując kolejne zapachy, nabywamy o nich wiedzę plus poszerza się nasza wiedza ogólna związana z perfumami.

Kiedyś nazywałem swoim hobby szeroko rozumiany "hair grooming". Bardzo dużo nauczyłem się wtedy o pielęgnacji i modelowaniu włosów, ale to co robiłem to głównie testowanie nowych produktów i czytanie treści w necie. ¯\_(ツ)_/¯

Ja mam hobby innej natury, niczego nie kolekcjonuję, bo ogólnie nie lubię kupować rzeczy.


@BarkaMleczna: Staram się być minimalistą w