Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.

Niespodzianka! Właśnie rozlosowaliśmy dla Was pary w tegorocznej edycji wykoPAKI! W losowaniu wzięło udział 679 osób.

Swoje pary znajdziecie na naszej stronie w Panelu Uczestnika. Zarówno z nadawcami jak i z odbiorcami możecie się skontaktować poprzez [Anonimowe Wiadomości]( https://wykopaka.pl/panel/anonymous-messages).

Podobnie jak w ubiegłym roku, na stronie „Twoja para” możecie anonimowo ocenić opis swojego odbiorcy i opcjonalnie podzielić się krótkim komentarzem. Ocena i komentarz nie będą udostępnione odbiorcy. Będą one widoczne tylko dla organizatorów oraz moderatorów i posłużą dopracowaniu standardów weryfikacji tak, żeby z roku na rok poziom zabawy rósł.

Na przygotowanie paczek macie czas do 19 grudnia włącznie i w tym czasie musicie je zweryfikować. Pamiętajcie, że co roku, mimo próśb, wiele osób zostawia weryfikację na ostatni dzień, co oznacza, że mimo naszych starań weryfikacja może się przedłużyć i może nie być już czasu na poprawę paczki w razie odrzucenia.

Na wysyłkę paczek czekamy do 21 grudnia włącznie i jest to maksymalna data nadania paczki, a nie wygenerowania listu przewozowego.

Po otrzymaniu paczek nie zapomnijcie pochwalić się nimi pod tagiem #pokapake.

Pozdrawiamy – ekipa wykoPAKI
#wykopaka
źródło: comment_1638135833OUZDVNHWHEnsFoI0ecfYhs.jpg
  • 52
@chybaDapi: Wystarczyłoby robić to skutecznie. Wchodzę na stronę i przeglądam strony codziennie. Niestety nie natknąłem się na żadną informacje z organizowaną akcja. Dowiedziałem się z nagłego tagu #wykopaka. Jeżeli jest to akcja idącą pod patronatem wykopu "nie czytałem regulaminu" to chyba macie możliwość reklamy na stronie? Największą skutecznością według eyetrackingu jest reklama pop-up, ewentualnie osadzenie informacji w lewym rogu? Hasztag(wykopała) tutaj jest ciężko przeoczyć. Nie wiem, użyjecie w końcu do
Oł szhit xD. Znowu się spóźniłem... A #!$%@? tak obserwowałem ostatnio było że zapisy rolusza lada dzień i #!$%@?, zapomniałem sprawdzić. #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykoPAKA: tyle przegrać :( od zawsze uczestnicze a w tym roku po dodaniu opisu nie kliknąłem przycisku ( przejdź do weryfikacji). Zmieńcie to, bo na stronie nie było żadnej podpowiedzi żeby to zrobić i nie ukrywam że jestem #!$%@? przez to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@FacetTwojejMamy: przez cały rok na stronie zabawy można było się zapisać na powiadomienia na pw o starcie (informowaliśmy o tym). Miesiąc przed startem był wpis z podanym terminem startu. Był też w gorących wpis o samym starcie. Wykop zrobił wpis o pace, który był podpięty na stronie głównej. Mieliśmy również swoją belkę na Wykopie ¯\_(ツ)_/¯
  • 0
@wykoPAKA a ja mam pytanko techniczne. Robię paczkę osobie X i czy ta sama osoba robi paczkę mi? Jeśli tak to po co bawić się w jakieś anonimowe pytania skoro oboje wiemy że robimy sobie paczkę.