Wpis z mikrobloga

Od kilku tygodni ciągle mi zacina iptv, mam wykupione 3 listy od dostawcy (Polak) i z każdą jest problem. Z tego co się domyślam to te listy są od jakiegoś ruska. Brałem od niego od wakacji i przez pierwsze 2-3 miesiące było ok. Teraz gdy coś oglądam to kanał pochodzi 10-15 min (czasami dłużej, czasami krócej) i wywala wyskakuje błąd braku połączenia. Żeby oglądać ten sam program musze przerzucić się na inną listę i odpalić wybrany kanał inaczej nie połączy się. Neta mam ok, no bo problemów wcześniej żadnych nie miałem. TV odpalam na miboxie 4k i mam apke smart iptv
#iptv #teleelevidenie #tele #plusx
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johnmorra: że u innych normlanie chodzi :D tylko że u mnie już od kilku tygodni coś jest nie tak, obojętnie czy oglądam bajki czy mecz, niezelżenie od pory dnia. Tak jak pisałem wcześniej wszystko było ok.
  • Odpowiedz
@hugo-dubois: żaden poważny serwis tak nie działa. Jak jest problem z kanałem to jemu w panelu samo sie powinno przelaczać na zapasowy a nie ze ty masz sie meczyc.

Proponuje ci znalezc lepszego dostawce. Chodzby te co tagowales
  • Odpowiedz
@puniek: No jestem pewien że nie tylko mi daje tą samą listę. Tylko zastanawiam się czego wcześniej było wszystko ok a teraz od kilku tygodni się posypało. I czy w cienie około 25 zł znajdę stabilną listę jak tak to od kogo
  • Odpowiedz