Wpis z mikrobloga

@nobrain co ?
@matra tak dużo jedzenia jest marnowane, przez sklepy, ale także konsumentów, spotkałem się z tym że ludzie w UK kupują paczkę szybki biorą jeden bądź dwa plastry na kanapkę a reszta do kosza, #!$%@? to jest.
@Pakulsky: Też mnie korci, przez okno widzę tyły dyskontu i to, że bardzo często wystawiają na rampę np. warzywa, owoce czy jakieś słoiki, ale trochę mi wstyd, bo przychodzą po to okoliczni żule, więc czułbym się źle, że raz - robię to co oni (tam zapala się światło i jest kamera xD), a dwa - odbieram im być może to co mogliby zabrać. ¯\_(ツ)_/¯
ludzie w UK kupują paczkę szybki biorą jeden bądź dwa plastry na kanapkę a reszta do kosza, #!$%@? to jest.


@Pan_Orama: głupota ludzka nie ma nic wspólnego z wątkiem opa przecież. Jak ktoś jest imbecylem i nie umie w szacunek do pieniądza i jedzenia, to już nic nie poradzisz. Tu masz drugą stronę barykady i wybacz, ale chyba można wyciągnąć łatwo wnioski, kto tutaj robi szkody, a kto nie.
@Pakulsky: #!$%@?, aż tyle?? w Austrii w niektórych sklepach, są regały z produktami, którym za kilka dni kończy się ważność i są na wyprzedaży -50% -75%, pół jedzenia w domu mam "przeterminowane" xD no bo #!$%@? sól, leżała miliony lat pod ziemią, tylko po to żeby ci się #!$%@?ła zaraz jak ją kupisz. XDD

Ogólnie, jakieś lodówkowe rzeczy typu, mięso, ser, jogurty to i nawet do miesiąca po terminie można zjeść,
@Pakulsky: Sam nie jestem freeganinem, ale szanuję za ratowanie jedzenia. Przyjdzie ułomek jeden z drugim i powie że hehe menel lifestyle (zapominając o tym że menele grzebią wszędzie i tylko za puszkami by się #!$%@?ć robiąc okrutny syf) ale nie pomyśli że freeganin oszczędza czasem kupę pieniędzy dzięki temu. Obstawiam że dzięki temu, że ceny dzięki wspaniale rządzącym #!$%@?ą w górę, freeganizm tylko zyska na popularności.

Zastanawiają mnie dwie rzeczy -
@Pakulsky
@lipa13 bo większość wykopków jak widzi coś co odbiega od ich schematu życia, a często jest dużo lepsze niż to co robią, to już jest dla nich coś złego i zasługującego na piętnowanie. Dlatego pewnie pewnie większość tkwi w swojej małej bańce, narzekają, i nic w życiu nie osiągają. Taka prawda. Mam znajomych z dobrą pracą itd. będących fregansami. Popieram w stu procentach takie działanie. Pozdrawiam!
bo większość wykopków jak widzi coś co odbiega od ich schematu życia, a często jest dużo lepsze niż to co robią, to już jest dla nich coś złego i zasługującego na piętnowanie. Dlatego pewnie pewnie większość tkwi w swojej małej bańce,


@bred_one: Idealny opis zachowania konserwatysty