Wpis z mikrobloga

Mireczki trzymajcie kciuki jade dzisiaj na randkę
() dziewczyne poznałem na tinder, mega nam sie gada i stwierdzilem ze po 2 tyg nie ma co czekać, wczoraj nie mogła sie spotkac ale dzisiaj jak najbardziej, 2 razy pytala gdzie dokladnie mieszkam we Wrocku (ona Wrocław) i jakos wyplatalem sie z tego, tyle ze... Mieszkam na wsi, ona raz pocisnela strasznie po ludziach z wiosek, o mentalności, stylu zycia itd w malych miejscowościach, dała troche do zrozumienia ze gardzi chlopakami z wiosek bo tacy tylko aaaeaeaa #!$%@? sie i nazrec, a ja przytakiwałem jak głupi (°°
Ona wydaje sie dla mnie idealna tyle ze temat wsi ja bardzo drażni, i czasem walnie #!$%@? tekstem ze na wsi zadnych knajp, zero pyszne pl bo nikt na koniec swiata nie pojedzie a ludzie tam se moga bigos #!$%@? i mieszac go łokciem (wtf) plus #!$%@? wszystkie spizarki sloikami z bigosem bo polacy z wiosek to jak małpy. Jak jej sie przyznam gdzie mieszkam to bedzie koniec a ja sie chyba zakochałem ()
#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #wies #randkujzwykopem
  • 42
  • Odpowiedz
@Optimus_Seba: @somskia:

Do mnie jedna na badoo 7 lat temu napisała, żeby się pośmiać, że jestem ze wsi (oraz nazwy miejscowości)

12 h później u niej byłem zostając już na noc
3 dni później się do niej wprowadziłem na stałe (bo właściwie nie wyjechałem od przyjazdu xD)
7 msc później miałem z nią ślub
rok ponad po ślubie urodziła nam się córka
no i do dziś jesteśmy razem w wyjątkowo
  • Odpowiedz