Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie umiem wybrać zegarka. Potrzebuje do silowni głównie (4 razy w tygodniu, trening siłowy) + rowerek stacjonarny i bieganie w ograniczonym zakresie (2 razy w tygodniu).
Zupełnie nie interesuje mnie muzyka, liczy się jakieś daily aktywności.
Mam wybór: Garmin vivoactive 4 za 920zl, polar grit x za 1230zl i polar vantage V1 za 620zl. Różnica między V1 i grit x w cenie jest znaczna, ale wizualnie grit x bardzo mi się podoba. Garmin pay to jedyna opcja smartwatchowa, która by mnie interesowała, ale absolutnie nie jest mus. Co byście brali? Dzięki za każdy głos, bo sam nie umiem wybrać :)
#zegarek #garmin #polar #mikrokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alverini: używany forruner 35 za 200+ lub nowy za 400. resztę przepić lub kupić pas hr.
Nie wiem jak na siłowni ale w bieganiu pomaga.

Albo na peperze kupić inticta za 650 w trigarze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@alverini: nic bym nie bral, bo do silowni i rowerka stacjonarnego te zegarki sa niepotrzebne, one glownie sluza do biegania/normalnego roweru, na silce to w ogole smartwatcha sciagam bo przeszkadza jak sie usztywniacze/paski zaklada a nie mierzy zadnych istotnych parametrow.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alverini: mam polar m400 od blisko 5 lat, teraz już chyba niedostępny.
aktywny byłem zanim miałem zegarek sportowy. tak jak założyłem pierwszy raz, to jak się wkręciłem jeszcze bardziej w aktywność (cyferki, kcal, duperele, ale taka codzienna pogoń za tym mi się podoba) tak z zegarkiem się rozstaję jak jestem zmuszony go naładować albo jak się od zapisanych treningów pamięć kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
jedyne co to wymieniałem pasek, bo się ta gumowa objemka na pasku (czy jak to się zwie xd) przerwała. ale kupiłem nie oryginał, bo tańszy a trzyma się zegarek tak samo dobrze na nadgarstku. nie przylega jednak może aż tak idealnie do samego zegarka.

polar daily - twoje konto usera na stronce producenta, sync zegarka po kablu i mam ładnie zuploadowane.
dla mnie najlepszy monitoring treningów z tych dostępnych na rynku (strava má na plus heatmapy, tu tego nie ma; Endomondo już over dla niego :(, map my fitness nie podeszło; nie
  • Odpowiedz
@alverini: w tej cenie to najlepszy wybor, ale brak nfc na ktorym ci zalezy.

Jeali chodzi o wyglad, to z takich zegarkow to grit najtansza opcja na stalowy bezel i bardziej zegarkowy wyglad. No chyba ze instinct ci lezy wygladem, ale dla mnie za mocno w kierunku gshockow ciagnie.
  • Odpowiedz