Wpis z mikrobloga

@Anesa: Niech te antyszczepionkowe szury wybiorą się do swojej apteczki i wyjmą ulotkę pierwszego lepszego leku. To przerażające, że łykają te pigułki mając śiadomość jakie jest ryzyko efektów ubocznych! Olaboga, oszukujo i mordujo!
U osób zaszczepionych, zarówno dorosłych, jak i dzieci, nie dochodzi do tak eksplozywnego namnażania się wirusa – w efekcie jest go mniej w ślinie i wydzielinach z dróg oddechowych i dzięki temu znacznie trudniej zarazić kogoś

@Anesa: a gówno prawda, ja byłem szczepiony a jak mi robili test to wyszło, że mam bardzo silną infekcję i w ogóle wszystkie wskaźniki na czerwono xD. A jedyne co to mnie trochę głowa bolała
@Anesa: a ile ty spędziłaś czasu na zastanowieniem się dlaczego szczepionka która po jednym szczepieniu miała zatrzymać te straszna chorobę, a okazało się że bawimy się dalej i będzie 5 8 i 10 dawka ktors i tak nie chroni przed chorobą? Ile czasu zastanawiałaś się że 3 4 tyg temu mówili że 99% osob na sorach to niezaszczepieni, a teraz nagle mówi się o 50-70%?
@zestolicy: Dlaczego uważacie, że każda osoba która nie chce się zaszczepić to szur? Szczepionka ma efekty uboczne i ludzie się tego boją bo może ich to do grobu doprowadzić. Tydzień temu byłem na pogrzebie koleżanki która się zaszczepiła pfizerem. Szczepienie obudziło komórki rakowe, dostała raka płuc, zakrzepicy na 3 kończynach, zbierał jej się płyn w worku osierdziowym. W przeciągu 5 miesięcy była na stole operacyjnym 4 razy. Bardzo cierpiała przez ten
@Ko_Otu: zastanawianie się bez wiedzy merytorycznej to w tym wypadku najgłupsza droga, własnie tak powstaja teorie spiskowe. Wirus mutuje, specjalisci badają nie odrę czy ospę, ale coś nowego. Według ich badań stwierdzili, że jedna sczepionka pomoże, niestety tak nie było no i trzeba się z tym covidem bawić dalej.
ja też oczywiscie tak jak wy pluję na lekarzy że nie są jasnowidzami i jak oni w ogole mogli się pomylić, ale
@2-aminopirydyna: oczywiscie ze nie maja w 100% racji, nie ma ludzi nieomylnych. Ale na pewno bardziej ufam ludziom, którzy zajmują się takim czymś całe życie i maja w tym keirunku wyszktałcenie a nie konfederatom z wykopu, którzy mowią, że lekarze mają płacone za wpisywanie covid w karty zgonu i że to wszystko jest po to, żeby zniewolić ludzi xD
moim marzeniem jest zobaczenie wszystkich przywódców światowych, którzy na kongresie niecnie zacierają
@Anesa rozwarze szczepienie jak zachrouje na covida drugi raz. Wiele badań mówi że mam już komórki produkujące antyciała w szpiku i w to wierzę piki co najbardziej, a gdanie lekarzy że nie mam przeciwciał więc napewno zachoruje niekoniecznie mnie przekonuje. Równie dobrze można sprawdzić czy mam przeciwciała na swinke bo jal nie mam to jest szansa że zachoruje drugi raz a wiemy że przypadki takie na świecie można policzyć na palcaxh
@fajq: może zbyt emocjonalnie nazwałem wszystkich antyszczeponkowców szurami, ale trzeba przyznać że w tej grupie jest ich najwięcej. Jest naturalną rzeczą, że ludzie mają obawy co do tej konkretnej szczepionki. Sam się zaszczepiłem, ale nie powiem że nie bałem się jak żona poszła się szczepić i dopytywałem ciągle jak się czuje, czy nie ma jakiś silnych efektów ubocznych itd. To nie jest tak, że strachu nie ma. Ale zawsze sobie powtarzam,
@Wypoks: cały czas mam przywileje osob zaszczepionych, a Ty nie masz wolnosci wcale, bo sie nie zaszczepisz, zastanów się, kto tu sam sobie rzuca kłody pod nogi


Masz przywileje niewolnika na kilka miesięcy, potem musisz je odnowić. To nie jest wolność. Nie daj się podzielić na zaszczepy i anty. Nie bądź naiwna.