Wpis z mikrobloga

@Anesa: zgadza się, wirus mutuje. Patrząc na poniższy wykres, na którą mutację/podmutację mogę być chory? Szczepionki nie uwzględniają nowych odmian, więc po co mam przyjmować coś kilkukrotnie na te same? Podobno pojawił się jakiś nowy szczep B.1.1.529 w Afryce i według naukowców szczepionki mogą być na niego nieskuteczne lub mieć obniżą skuteczność (według pierwszych głosów, muszą to potwierdzić badaniami). I dlaczego mam przyjmować szczepionkę po przechorowaniu?
asd1asd - @Anesa: zgadza się, wirus mutuje. Patrząc na poniższy wykres, na którą muta...

źródło: comment_1637938976JxdznbKHMTKKhiSzObcAWS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
taki obraz wasz antyszczepy xD


@Anesa:

ale ten screen byl robiony lata temu, gdy nie bylo covida i szczepionki o ktorych mowa, dotyczyly w praktyce tylko dzieci i szczepien OBOWIAZKOWYCH
  • Odpowiedz
Logicznym jest, że ufa się bardziej komuś, kto ma JAKĄKOLWIEK wiedzę, niż temu, kto nie ma żadnej


@Anesa: to nie jest logiczne, jeśli w ogóle ufa się komuś, kto ma "jakąkolwiek" wiedzę.

Poza tym, obawiam się, że obecnie trudno jest ufać komukolwiek w kwestii kowida. Tak samo tym "rękami i nogami za" jak i tym "absolutnie przeciw". Jedni i drudzy są przesiąknięci propaganda, naciąganiem danych i wyciąganiem szemranych wniosków.

Ocena
  • Odpowiedz
@Anesa: czemu obrazek pod swoją tezę podstawiasz? ten obrazek jest stary, na lata przed pandemią i dotyczy ogólnie szczepień, jak darli mordy, że autyzm powoduje itp. Takie robienie wojenek.. słabe.
  • Odpowiedz
U osób zaszczepionych, zarówno dorosłych, jak i dzieci, nie dochodzi do tak eksplozywnego namnażania się wirusa – w efekcie jest go mniej w ślinie i wydzielinach z dróg oddechowych i dzięki temu znacznie trudniej zarazić kogoś, kto jest obok.


@Anesa: O wreszcie ktoś używa tego argumentu. To czy zaszczepieni roznoszą wirusa czy nie nie jest atrybutem binarnym. Mogą roznosić, ale mniej i to jest duży plus.
  • Odpowiedz
no i ja pojde, wezme strzała w ramie, mam sumienie czyste ze przyczyniam sie do zmniejszenia emisji wirusa, co sprawi, że mniej osob umrze no i cały czas mam przywileje osob zaszczepionych, a Ty nie masz wolnosci wcale, bo sie nie zaszczepisz, zastanów się, kto tu sam sobie rzuca kłody pod nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Anesa: mój kolega niedawno chorował, wynik dodatni, kwarantanna. Mieszka z
  • Odpowiedz
@Anesa: no z całym szacunkiem, ja byłem u psychiatry postawił diagnozę, masz tu tableteczki - jedz je. Pytanie o dietę, wysiłek fizyczny? Brak. Jedź panie cuksy i bądź szczęśliwy.

Jak taki gościu ma 800 pacjentów, skąd on może mieć czas żeby każdego odpowiednio, wnikliwie przebadać?
  • Odpowiedz
tupet szury, żeby sądzić, że znacie się na medycynie


@Anesa: Jak każdemu fanatykowi wspaniałości lekarzy opowiem historie znajomej.
Z chudej 50-kilogramowej świnki zmieniła się w 80 kilogramowego babola. Twarz jak u Oleksego, kości łamała co tydzień. Przez 2 lata kursowała kilka razy w miesiącu od rodzinnego, do ginekologa, od jednego endokrynologa do drugiego. W końcu ledwie żywa poszła na pogotowie - guz przysadki, lekarz tamże powiedział, że jeszcze tydzień i
  • Odpowiedz
@Anesa przez cały wateki duzo Twoich postów, żaden szur nie dal ani jednego marytorycznego badania czy tez dowodu, ze szczepionki nie działają a na Twoje fakty i medyczne dane mówią niech kazdyvsam decyduje xD proponuje żeby tak z kazda choroba robili i nie szli do lekarza. Skoro takie szkodliwe to pewnie na akaddmi medycznej wode studentom wszczepili
  • Odpowiedz