Wpis z mikrobloga

Jejku, jejku ()
Będzie małe #chwalesie
Sprzedaję książki przez alledrogo i to tylko kilka z komentarzy z ostatnich kilku dni:




Jak to kurczę miło poczuć się docenionym za starania :) Naprawdę robię co mogę, żeby książki trafiły do Klientów w takim stanie w jakim zdjęłam je z półek, przez co pakowanie zajmuje mi więcej czasu niż powinno, ale od Klientów wiem, że to działa.
#czujedobrzeczlowiek :)
#ksiazki #antykwariat
Nordri - Jejku, jejku (。◕‿‿◕。)
Będzie małe #chwalesie 
Sprzedaję książki przez alle...

źródło: comment_1637911619Jeqy4rOjfGUjqZal2DYSMu.jpg

Pobierz
  • 64
W sumie rurek używam, żeby zabezpieczyć boki i rogi książki


@Nordri: Pomysłowe

Jedni chwalą za "zero waste", inni oburzeni, że wysyłam śmieci ¯_(ツ)_/¯

To jest spory problem, bo często nawet większe firmy pakują co mają w śmietniku jako zabezpieczenie. Kiedyś mi ponad 20 pogniecionych butelek firma wysłała jako wypełnienie xd Ale nie było problemu, śmieci spakowałem i cyk darmowy zwrot do paczkomatu XD
@KrolOkon: Hah, no tak :D
Kiedyś widziałam post gdy komuś wysłali fotel do samochodu zabezpieczony czterema 60L butlami po gazie :D
Na szczęście u mnie paczki mają mniejszy gabaryt, a jako wypełnienia do większych używam kawałków rurek, które mi zostają z przycinania na wymiar - ot trochę papieru :)
Sympatyczne :D
Z jednej strony to zajmuje czas, ale z drugiej robiąc takie małe gesty, czy też przykładając się do porządnego zabezpieczenia towaru, zdobywa się serce klientów :) I nie myślałam, że to będzie kiedyś możliwe, że w takim gąszczu sprzedających i w takich milionach wystawionych aukcji, ale mamy naszych stałych klientów ()
@smierdakow: hehe, no z tym cukierkiem to rzeczywiście słabo.
Ty wywalisz, a nam się trafiła klientka, która po zakupie książki wysłała wiadomość że byłoby jej "XoXoXoBARDZO MIŁOoXoXoX :D:D!!!" gdyby do książki dostała jakiś gratisik ;)