Wpis z mikrobloga

@Pierorzek: z tego co kojarzę to nie przeprosiła za szkalowanie SG tylko przeprosiła za to że używała przekleństwa, a to znacząca różnica. To tak jakbym nazwał kogoś kur*ą, a potem przeprosił za to że użyłem przekleństwa.
  • Odpowiedz
@materacci: ludzie codziennie wyzywają służby mundurowe. Lekarzy od konowałów, policję od psów, bestii (acab), morderców, ratowników medycznych też od morderców. W sumie to głównie policję. Musielibyśmy zlinczować pół narodu. A zachowujecie się jakby zrobiła coś niewyobrażalnego i każdy udaje teraz wstrzasnietego jak tak można powiedzieć o panu mundurowym. A jak zaczynała się pandemia to na głównej te same wykopki które życzą jej gwałtu i śmierci prześcigały się w wyzywaniu policji.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: róznica między randomami z wykopu, a Kurdejową jest taka, że ona na popularności robi kasę i mam prawo, a nawet obowiązek potępić jej złe zachowanie jeśli się publicznie wypowiada, co innego jakby sobie to po rodzinie mówiła.
  • Odpowiedz
@materacci: macie też obowiązek życzyć śmierci jej dziecka? Pisać, żeby lepiej nie wychodziło z domu bo "różnie to bywa"? Żebyście się tak skupiali na własnym zachowaniu i otoczeniu dookoła jak linczowaniu za bzdury to byłoby naprawdę wspaniale.

Jestem całkowicie pewny, że każdy kto bawi się w taki zaszczuwanie innych sam ma na koncie znacznie gorsze i bardziej godne potępienia grzechy i to obrzydliwe, że tak grzeszni ludzie czują się upoważnieni
  • Odpowiedz
@Pierorzek: ale ja nie popieram życzenia śmierci jej dziecka i nie napisałem nigdzie tego. Napisałem tylko o krytyce jej zachowania, nie rozumiem dlaczego do mnie piszesz w liczbie mnogiej i stosując uogólnienie pod swoją teorię, że niby popieram życzenie śmierci jej dziecka. Odetchnij trochę.
  • Odpowiedz