Wpis z mikrobloga

Stary, ja grając w grę internetową dostaję oferty "Kill Yourself". Mam iść z tym do telewizji?


@marekseo: Naprawde po zabójstwie Adamowicza i temperaturze dyskusji politycznej w PL zrównujesz te rzeczy?

na własne życzenie je dostaje.


@darz: Czy to oznacza, że traci prawo do obrony przed tym co dostaje? Bo jeżeli nie to bez znaczenia, a jeżeli prawo traci to ktoś popiera dehumanizację.
@szurszur: uważam, że aktorki i aktorzy w ogóle nie powinni zabierać głosu publicznie w innych kwestiach niż aktorstwo.


@zwk-: @szurszur: zabierać mogą, jak każdy, ale jeżeli dla kogoś taki głos liczy się bardziej niż losowej osoby z ulicy to jest debilem. Tym bardziej, ze to czesto orealnieni i odklejeni od świata "wrażliwi" ludzie, często niezbyt inteligentni (tak jak sportowcy, dobrzy w swoim fachu). Tak więc niech każdy mówi to
@Naczelny_Borowik: Uważam, że Kurdej-Szatan za swoje słowa powinna ponieść spore konsekwencje i nauczyć się (a przy okazji może kilka innych gwiazdek na jej przykładzie), że z odpowiedzialności za Twoje słowa nie zwalnia Cię to, że masz trochę więcej followersów na instagramie.

ALE życzenie jej śmierci czy pogróżki na instagramie to grube przegięcie pały i mam nadzieję, że to również zostanie zgłoszone odpowiednim organom ścigania, a takie osoby poniosą odpowiednie konsekwencje.
Takie
@Naczelny_Borowik: dostawanie pogróżek, życzeń śmierci nigdy nie jest ok. Ale niestety takie rzeczy będą się dziać, bo nie żyjemy w utopii. Robienie z tego swojej linii obrony jest #!$%@?. Tak samo robi Maja Staśko, wyciąga tylko same najgorsze komentarze, pomijając merytoryczną krytykę, i ogłasza wszem i wobec, jaką to ona nie jest ofiarą. Owszem, czytanie takich wiadomości pewnie nie jest niczym miłym, ale na pewno nie są to jedyne wiadomości, jakie