Wpis z mikrobloga

@szurszur: Stary, ja grając w grę internetową dostaję oferty "Kill Yourself". Mam iść z tym do telewizji?
Odwaliła manianę, więc niech ma chociaż odwagę przyjąć to na klatę.

A że ta maniana będzie ją kosztować dotychczasową pracę i karierę... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szurszur: Uważam, że to strasznie chjowa linia obrony i próba wybielenia swojej osoby, po tym jak sama sobie narobiła smrodu. Przyjmowanie roli ofiary, po tym co napisała na Instagramie, to kompletny idiotyzm. Jeszcze gdyby zaczęła te manipulacje gdzieś po nowym roku, to idzie przymknąć oko, ale tak nihuhu.
  • Odpowiedz
Stary, ja grając w grę internetową dostaję oferty "Kill Yourself". Mam iść z tym do telewizji?


@marekseo: Naprawde po zabójstwie Adamowicza i temperaturze dyskusji politycznej w PL zrównujesz te rzeczy?

na własne życzenie je dostaje.


@darz: Czy to oznacza, że traci prawo do obrony przed tym co dostaje? Bo jeżeli nie to bez znaczenia, a jeżeli prawo traci to ktoś popiera dehumanizację.
  • Odpowiedz
@Naczelny_Borowik: ktos to przewidzial juz w czasie afery.Jeszcze bylo pisane ze dostsnie za to milosc do imigrantow role w jakims serialu/filmie z tvn.Ciekawe czy to tez sie sprawdzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Naczelny_Borowik: Najlepsza jest narracja lewackich mediów o hejcie w jej stronę. Jej bluzgi i obelgi łącznie z nazwaniem SG mordercami to "poglądy", ale zwrócenie uwagi na jej debilizm i chamstwo to już hejt xD
  • Odpowiedz
@szurszur: uważam, że aktorki i aktorzy w ogóle nie powinni zabierać głosu publicznie w innych kwestiach niż aktorstwo.


@zwk-: @szurszur: zabierać mogą, jak każdy, ale jeżeli dla kogoś taki głos liczy się bardziej niż losowej osoby z ulicy to jest debilem. Tym bardziej, ze to czesto orealnieni i odklejeni od świata "wrażliwi" ludzie, często niezbyt inteligentni (tak jak sportowcy, dobrzy w swoim fachu). Tak więc niech każdy mówi to
  • Odpowiedz
@Naczelny_Borowik: Uważam, że Kurdej-Szatan za swoje słowa powinna ponieść spore konsekwencje i nauczyć się (a przy okazji może kilka innych gwiazdek na jej przykładzie), że z odpowiedzialności za Twoje słowa nie zwalnia Cię to, że masz trochę więcej followersów na instagramie.

ALE życzenie jej śmierci czy pogróżki na instagramie to grube przegięcie pały i mam nadzieję, że to również zostanie zgłoszone odpowiednim organom ścigania, a takie osoby poniosą odpowiednie konsekwencje.
Takie
  • Odpowiedz
@Naczelny_Borowik: dostawanie pogróżek, życzeń śmierci nigdy nie jest ok. Ale niestety takie rzeczy będą się dziać, bo nie żyjemy w utopii. Robienie z tego swojej linii obrony jest #!$%@?. Tak samo robi Maja Staśko, wyciąga tylko same najgorsze komentarze, pomijając merytoryczną krytykę, i ogłasza wszem i wobec, jaką to ona nie jest ofiarą. Owszem, czytanie takich wiadomości pewnie nie jest niczym miłym, ale na pewno nie są to jedyne wiadomości, jakie
  • Odpowiedz