Wpis z mikrobloga

Szatan zaczął już publicznie płakać, że pogróżki chlip chlip załamanie nerwowe chlip chlip


@marekseo: na co Ty napisałeś że powinna mieć odwagę wziąć to na klatę w odniesieniu do posta opa więc już odwróć kota z powrotem na druga stronę.
Jak pogróżkami nazywasz „krytyczny odzew” ludzi, to tutaj się nie zgodzimy bez względu co tam sobie o mnie myślisz. Chociaż bardziej #!$%@?ł kolega „na własne życzenie” pod Tobą.
Pobierz wouldanidiotdothat - > Szatan zaczął już publicznie płakać, że pogróżki chlip chlip z...
źródło: comment_1637839934qCuRoyOiwFo1ozWrMf8dg0.jpg
@would_an_idiot_do_that: Uważam, że powinna zgłosić je gdzie trzeba i nie mówić tego w mediach, żeby nie robić z siebie ofiary. Kropka.
Wchodzenie z tym do mediów jest grą na emocjach.

Tak jak ja je zgłaszam w grze, a ona powinna na policji. Nie idę do mediów, bo jestem ofiarą prześladowania.
I po to to było. Każdy nosi jakiś krzyż, a nie każdy ma marketing jak Jezus ¯\_(ツ)_/¯
Adamowicz nie zginął ze względów temperatury sporu. W przeciwieństwie do ofiar Ryszarda Cyby - członka PO, który postanowił sobie postrzelać i podźgać nożem tych j**** pisiorów.


@kryptonim_putas: O niezłe fikołki. Już wiesz że Adamowicz nie zginał z powodu temperatury sporu (na jakiej podstawie to stiwerdizłes?) , a w drugiej sprawie jestes tego pewny, ignoroujac, ze to były członek Po do tego planował tez atakowac politków innych formacji.
@would_an_idiot_do_that: I nie nawiązujesz do pierwszej części, bo nawiązujesz do przyjęcia na klatę, a przyjęcie na klatę nawiązuje do dramy (maniany) jaką stworzyła, a nie pogróżek śmierci.

Informacja na temat pogróżek śmierci dotyczyła tego, że nie każdy kto je otrzymuje idzie do telewizji i robi z siebie cierpiącego jak asceta.
@marekseo: Ja uważam że nagłaśnianie przestępstwa jest jak najbardziej na miejscu bo kozaczenie w internecie dzięki sile "anonimowości" jest zmorą naszych czasów. I tak jak ona była w sądzie w związku z tym co napisała w swoim poście, to tak samo ci co dają te pogróżki powinni iść do sądu.
@would_an_idiot_do_that: A to już kwestia naszego nastawienia co kto uważa.
Ja uważam, że gra rolę ofiary i taki argument pogróżek ją w tym umacnia, Ty że powinno się nagłaśniać, bo to rak dzisiejszych czasów.
I spoko, można się nie zgadzać, ale na litość boską... nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i w razie wątpliwości zapytaj, a nie mów, że takiej chorej rzeczy jeszcze nie widziałaś, bo źle zrozumiałaś czyjeś słowa.