Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mógłby mi ktoś szczerze napisać o wadach diety keto? Niestety na wszystkich blogach, vlogach, forach wszyscy piszą w samych superlatywach, a mnie interesuje co będzie w przyszłości? Czy da się wytrzymać na keto nie jedząc golonek, podrobów, śledzi itp, a np chudsze mięsa+nabiał? Czy nie schudnę do kości będąc suchoklatesem? Najbardziej obawiam się ilości mięsa w diecie, bo nie jestem jakimś wielkim fanem ale boczek, nabiał, parówki, drób, wołowina ujdzie. Tylko czy dam radę pojechać głównie nabiałem, nasionami i sporadycznie mięsem? Mam też niedoczynność tarczycy i przyjmuję leki od kilku lat więc nie wiem czy odstawienie węgli jest mądrym pomysłem. Zastanawiam się nad przejściem z powodu pogłębiającej się senności, stanów depresyjnych, fatalnego stanu cery. Obecnie jestem na diecie wegetariańskiej z powodu obrzydzenia do mięsa po ponad miesięcznym epizodzie z carnivore(cera była świetna, stan włosów też, ale ilość mięsa niedopuszczalna dla mnie).
#keto #carnivore #dieta #ketoza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619ea3df1e9981000a582e19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie masz mniej energii, węgle dają ci skoki energii, bez nich jesteś bardziej "płaski", z jednej strony nie masz zjazdów energetycznych, z drugiej nie masz też skoków. Jeśli nie robisz dużo treningów wydolnościowych, to raczej nie powinno być problemu jak organizm się przystosuje (choć to zależy od osoby). Ja osobiście jednak radzę nie robić żadnych udziwnień, jeśli nie ma po co.
@AnonimoweMirkoWyznania jeden z moich nanlepszych ziomów miał straszne problemy zdrowotne i metodą prób i błędów wypracował nanlepszą dla siebie dietę i jest to takie keto, z tym że zjada tylko: sery zolte, orzechy, jajka, czekolade gorzka + wiekszosc warzyw. Od kilku lat tak się żywi i w końcu jest zdrowy jak ryba