Wpis z mikrobloga

@jacas: No ale czy to źle, że został w Bayernie? OK, może nie wygra złotej piłki, ale wygrał upragnioną LM, został legendą wielkiego europejskiego klubu i jeśli przedłuży kontrakt, to ma szansę zostać najskuteczniejszym piłkarzem w historii jednej 5 najlepszych lig na świecie. Myślę, że jak nie dostanie złotej piłki, to skomentuje le cabaret, ale żałować swoich wyborów na pewno nie będzie.
Ty to wiesz, ja to wiem. Ale czy wie to Salomon Kebzei z Głosu Nairobi, albo Stephen Wunkabun z Piłkarskiego Przeglądu Wysp Bahama?


@michnick88: przecież to głosują dziennikarze sportowi i piłkarze a nie ludzie z ulicy. W Polsce interesują się ligami bananowymi to myślisz, że oni nie wiedzą kto gra w Bundeslidze?
Ty to wiesz, ja to wiem. Ale czy wie to Salomon Kebzei z Głosu Nairobi, albo Stephen Wunkabun z Piłkarskiego Przeglądu Wysp Bahama?


@michnick88: @Digga_Radikal: Chyba nie pamiętacie, jakimi jełopami potrafią być dziennikarze sportowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żebyście się nie zdziwili, jak wygra głosami z Europy. Pol potrafił dać Bielsę w top3 trenerów na świecie. Stec pisze, że nic dziwnego w Złotej Piłce dla Messiego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Digga_Radikal: nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie tak bardzo zachwycają się tą złotą piłką i uważają ją za wyznacznik czegokolwiek, skoro jedyne kryterium wyboru piłkarza to nie jego statystyki czy osiągnięcia a głosy jakichś anonimów nie wiadomo skąd i różnych trenerów. Rozumiem że fajnie dostać coś takiego, ale dlaczego ktokolwiek jeszcze uważa to za najbardziej prestiżowa nagrodę skoro od lat jest ona przypisywana praktycznie dwóm zawodnikom nieważne co by zrobili? Najbardziej prestiżowa