Wpis z mikrobloga

#afera #cenzura #moderacja #moderacjacontent #australia #koronawirus #niewygodneinformacje
W związku z pewnym kawałem, który wrzucałam wczoraj, cały czas mam kilka pytań do @moderacja, @wykop, @a__s oraz @m__b - niestety nie doczekałam się nadal żadnej odpowiedzi, a tymczasem lista pytań zdążyła się wydłużyć.

1. Dlaczego usunęliście to znalezisko, fałszywie twierdząc, że zawiera nieprawdziwe informacje (co zostało wyjaśnione w drugim znalezisku)?
2. Dlaczego fałszywie uznaliście to drugie znalezisko, odnoszące się konkretnie do Waszych bezpodstawnych działań, za duplikat?
3. Gdzie są @LaurenceFass i @Polskapro, który został zbanowany za podanie tych samych, prawdziwych informacji o Australii jako pierwszy?

4. Gdzie jest @slothrop, który dodał wczoraj ironiczne znalezisko o Australii, ewidentnie w ramach protestu przeciwko cenzurze na wykopie, i dostał za to wyrok dożywotniego bana (zob. niżej)?

5. Jaki punkt regulaminu łamie wrzucanie na ten portal prawdziwych informacji bądź protestowanie wobec nieuzasadnionego uznawania tych prawdziwych informacji za nieprawdziwe lub (jeśli już ewidentnie SĄ prawdziwe) za "nieodpowiednie treści"?

6. Czy macie już gotowy pretekst, który posłuży do zbanowania użytkownika @Enviador za to znalezisko?

7. Kiedy mam się spodziewać dzwonka?

( ͡° ʖ̯ ͡°)
uczalka - #afera #cenzura #moderacja #moderacjacontent #australia #koronawirus #niewy...

źródło: comment_1637774321uKCN9lSMSFG06432Z8lPv4.jpg

Pobierz
  • 13