Wpis z mikrobloga

Jak działają Morele.net podczas black week.

1. Zrób hype na mega promocje, każdy dzień tygodnia podawaj, że będzie mega okazja, pad do ps5 za 149 zł, biurko ultradesk za 299 zł, ogólnie mega przeceny na monitory, telewizory i nawet mopy.
2. Ustaw promocję tak, że za zapis do newslettera każdy otrzyma unikalny kod rabatowy na promocję (profit - przybywa maili subskrybujących).
3. Ustaw dupny timer odliczania na stronie, żeby podsycić atmosferę.
4. W dzień promocji włącz skrypt, który uniemożliwia zakupy z kodem rabatowym. Dla zmyłki kod działa w koszyku, ale po przejściu do płatności jest już prawdziwa cena. (profit - niektórzy kupią bo się nie zorientują i zapłacą całą sumę - nie będzie im się chciało zwracać więc duży zysk dla sklepu. Ci którzy będą chcieli zwrot kasy - zrobi im się zwrot. Reszta w ogóle nie sfinalizuje zakupu).
5. Dla utrudnienia - wysyłaj maile z kodem rabatowym grubo po godzinie 9:00, gdy produktów z mega przeceną już nie ma.
6. Żeby ludzie się łudzili - w mega promocjach zrób możliwość kupienia tylko najmniej obleganych produktów - taśmy termoprzewodzącej #pdk
7. Całą promkę zrób tak, żeby te najbardziej topowe promocje były niemożliwe do zrealizowania dla zwykłego klienta.
8. Zachęcaj jednak klientów do skorzystania z pozostałej oferty #blackweek - innych produktów, których przecena jest znacznie mniejsza - zwykle 11% i to ceny, która została magicznie podniesiona specjalnie na #blackfriday. (kolejny profit - robi się sztuczny ruch, ludzie nie mogą kupić produktów najbardziej przecenionych, ale jak już są na stronie, to kupują jakieś inne produkty, które w innych sklepach są tańsze bez black friday).
9. Na wykopie tłumacz się, że blackweek to ciężki i gorący okres - serwery nie działają, towaru brakuje - no chlip chlip ciężko jest.
10. Finalnie mega profit - sztuczny ruch - ogromne zyski i golenie frajerów jak co roku.

Jeden wielki scam.

#morele #cebuladeals #januszebiznesu #uokik
neverwalkalone - Jak działają Morele.net podczas black week. 

1. Zrób hype na mega...

źródło: comment_1637754080KFBr33eufD4vlnbqKRXIdr.jpg

Pobierz
  • 11
@neverwalkalone To co napisałeś może wyglądać jak plan, ale zapewniam Cię, że nie stosujemy takich praktyk i oczywiście wywołani do tablicy śpieszymy z wyjaśnieniami. Jeśli chodzi o kod, to działał on zarówno w koszyku jak i podczas realizacji zamówienia. W momencie, gdy produkty objęte promocją zostaną wyprzedane, ukazuje się komunikat z informacją, że kod promocyjny jest błędny lub warunki promocji nie zostały spełnione. Wysyłka kodów każdego dnia odbywa się zgodnie z planem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neverwalkalone: Akurat mi, zarówno w poniedziałek jak i dzisiaj, udało się kupić to co chciałem. Kod dostałem ok. 8:45, kupowałem przez telefon leżąc w łóżku. Były problemy ze stroną, trzeba było kilka razy odświeżyć, ale działało. Wcześniej nic na promocjach morele nie kupowałem a też naczytałem się komentarzy i wpisów takich jak ten i nastawiałem się, że się uda, a serio nie musiałem zrobić poza kliknięciem równo o 9.
W momencie, gdy produkty objęte promocją zostaną wyprzedane, ukazuje się komunikat z informacją, że kod promocyjny jest błędny lub warunki promocji nie zostały spełnione.


@morele_net: To nie jest prawda, ja do samego końca procesu zamówienia miałem cenę promocyjna. Później przyszedł mail z prośbą o wpłatę kwoty bez promocji.
@neverwalkalone: Akurat mi, zarówno w poniedziałek jak i dzisiaj, udało się kupić to co chciałem. Kod dostałem ok. 8:45, kupowałem przez telefon leżąc w łóżku. Były problemy ze stroną, trzeba było kilka razy odświeżyć, ale działało. Wcześniej nic na promocjach morele nie kupowałem a też naczytałem się komentarzy i wpisów takich jak ten i nastawiałem się, że się uda, a serio nie musiałem zrobić poza kliknięciem równo o 9.

Moja taśma
@enslavedeagle: Owszem, sypały błędy dla kodów rabatowych. Sam tak miałem, morele tłumaczyło się potem, że jeżeli taki błąd wyskakiwał to wybrany przedmiot został już wyprzedany, mimo że to było jakieś 15 sekund po 9.