Wpis z mikrobloga

Chcę kupić sobie buty do biegania i przeglądałem sobie Asicsy na eobuwie wedle mojego skanu stopy (esize.me).

I teraz mi się wydaje, że ten skan stopy to jest o kant ... (°°

Zobaczcie, że Gel Pulse 12, ten sam niby model, a tylko wersja kolorystyczna inna, a według esize.me się różni.
No i czy to możliwe, że Gel Pulse 13 jest dużo szerszy od 12?

Warto w ogóle kierować się tym skanem stóp?

#bieganie #buty #butydobiegania
96czaki - Chcę kupić sobie buty do biegania i przeglądałem sobie Asicsy na eobuwie we...

źródło: comment_1637687484SwITuzqc3ncmhoa4yoQc1X.jpg

Pobierz
  • 22
@96czaki: ja miałem 2x kalenji i oba modele po 1500km wyglądały jak nowe. Z asicsami mialem bardzo krótka przygodę, bo 2 miesiące i do wyrzucenia. Często na wykopie są podobne wpisy, więc to nie jednorazowy przypadek.
@96czaki: ogólnie ciężko sie je robi dlatego mogą być odchyły, dodatkowo nie wiem jak to jest sprawdzane ale wiem że obcinają premie i ogólnie jest lament jak sie nie zrobi danej ilosci w dniu wiec to tez wez pod uwage
@96czaki: idz sobie do jakiegos sklepu sportowego, biegacza czy cokolwiek i poprzymierzaj buty. Nie kieruj sie zadnymi skanami, bo to jest gowno warte. Uwzglednia te 0.5 rozmiaru wiecej, ktore trzeba w butach do biegania? Uwzglednia ze amortyzacja, ksztalt wkladki i czubka moze miec kolosalne znaczenie w trakcie biegania, jak stopa na trasie lekko puchnie?
To moze byc fajne w butach do chodzenia, ale nie do biegania czy innego typu wysilku gdzie
@PurpleHaze: Ok boomer (żartuję ;) ) Wiem że najlepiej przymierzyć, ale tak się już przyzwyczaiłem do zakupów internetowych, że mi się nie chce. A odsyłanie jest banalnie proste i nie zajmuje więcej niż kilka minut.