Wpis z mikrobloga

Hej, chcemy trochę podeptać po piętach apce #strava, z racji tego, że 65% naszych użytkowników to rowerzyści. Byłbym wdzięczny za wymienienie jednej rzeczy która Was najbardziej frustruje w #strava oraz którą najbardziej lubicie (poza segmentami :) )

#rower #szosa
  • 33
@Guzik: Budowanie tras - czasami ma dziwne własne wymogi i potrafi prosty odcinek poprowadzić na około "bo tak", a manual mode to jest rysowanie w linii prostej co czasami męczy
@Guzik: Korzystam z Garmina więc po gpsie lecę na ich mapach, ale to co wyżej to jest irytujące właśnie jak jestem gdzieś w nowym miejscu i chce wcześniej sobie zbudować trasę w Stravie którą później tylko przerzucę na komputerek
@Guzik: Ostatnio doceniłem współpracę z wieloma zwykłymi komputerami rowerowymi, bezproblemowy export na stronę.

Z większości urozmaiceń nie korzystam, ale na pewno €€€ zniechęca do myślenia o pełnej wersji strony. W sensie nie samo płacenie, tylko wysokość ceny.
@Guzik:
ja korzystam tylko z podstawowych funkcji

najbardziej frustruje: absurdalne rzeczy za premium (jak HR zones) - ogolnie premium za drogie jak na to co appka oferuje
najlepsze: community
@Guzik: najlepsze to chyba szybka synchronizacja z garminem, a najgorsza to cala oprawa graficzna, to ze trzeba we wszystko wkliikwac sie, zeby przejsc do czegos. Jest tabela segmenty to trzeba w to wejsc, pozniej wyskakuje dalsza czesc, trzeba wybrac, ktory sie chce, zjechac i poszukac kolejnej tabeli wynikow...
@Guzik: jak chcecie podeptać to dajcie możliwość robienia ustawek albo wyszukiwania/proponowania towarzystwa do wycieczek z możliwością dobierania po tempie/zasiegu. w stravie wkurza mnie konieczność korzystania z www dla niektorych funkcji i ustawien, brak swobodnej mozliwosci ustawiania danych z trasy wyswietlanych na zdjeciu - np suunto ma zarąbiste pokazanie przewyższen.generalnie ssegmenty są ok, ale na codzien buduje trasy na komoot /aplenvereinaktiv (jest chyba na silnku outdoor) i wrzucam na garmina. potem wgrywam