Wpis z mikrobloga

Rok temu poznałem fajną dziewczynę na tinderze, zainteresowania, poczucie humoru, wygląd i całe inne 10/10 mój gust. Dziewczyna z dobrego domu, szanująca się, posiadająca lekko konserwatywne poglądy, podkreślam że lekko. Po 9 miesiącach pisania, zdecydowała się ze mną spotkać ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak po 9 miesiącach ( ͡° ʖ̯ ͡°). 2 miesiące randek i spotkań przerodziło się w związek, który trwa już któryś miesiąc. Z miłej szarej myszki, w której się zakochałem, zmieniła się w osobę, która ciągle krytykuje moje zdanie i zachowanie. Jeszcze z pierwszą czy drugą "spinką" miałem motywację walczyć i starać się, aby wiedziała, że jestem dla niej i żeby dalej była dla mnie moją małą słodką myszką (). Jednak jest tylko coraz gorzej, coraz więcej rzeczy jej nie pasuje, a mi z każdym kolejnym spięciem (o np. zdjęcie które zlajkowałem/skomentowałem innej dziewczynie 2-3 lata temu, po większe spiny typu, że się nie staram bo nie zapytałem przez 2-3 dni jak się czuje) coraz mniej się chce starać. Jednak problem jest taki, że z każdą kolejną okazją kiedy mogę to skończyć przypominają mi się tylko te dobre chwile i to że to mój pierwszy poważny związek, że nie znajdę drugiej tak ogarniętej, szanującej się dziewczyny, pochodzącej z dobrego domu i wysokiej kulturze.
Daje j---ć po sobie aż miło, a jak chce to skończyć to nie potrafię, ponieważ miewam okresowo #depresja i ataki lęków, które się nasilają kiedy czuje się samotny. Dziewczyna wie o moich problemach z psychiką, jednak widocznie nic sobie z tego nie robi.
Zastanawiam się nad pójściem do psychiatry i psychoterapeuty. Trzymajcie się na tym tinderze Mirasy i nie dajcie się w--------ć tak jak ja się w----------m.
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aadrion123: Miras nie warto się tak dawać yebać i tak to nie wytrzyma próby czasu. Popełniłem podobny błąd będąc z kimś takim. Będzie ci smutno z miesiąc, ale potem się poprawi.
  • Odpowiedz
@aadrion123: to brzmi, jak jakas mocno toksyczna relacja, gdzie ona chce ciebie kontrolowac. moze trzeba cos z tym zrobic? rozmowa albo jakies kroki. no bo sory, teraz wytrzymujesz - a za rok? dwa? a moze po slubie?
  • Odpowiedz
@aadrion123: ale taguj #s--------j to nie zwiazek ( ͡ ͜ʖ ͡) ja w swoim zwiazku okazuje sie jako samiec alfa i nie mam takich problemow pewnie nie pytales ale lubia dostawac klapsy, ja bym tak z dnia na dzien jebna nia i zeby sie zastonowila i pokazal jaja jak ci tak niedobrze a jak sie nie odezwie nie twoj typ czy jak sobie tlumacz badz
  • Odpowiedz
Daje j---ć po sobie aż miło


@aadrion123: ona jest całym Twoim światem, a Ty dla niej zwykłym typem. Widać komu bardziej zależy. Cala ta piękna historia, wrecz mit założycielski tylko umacnia Twoją desperację i przywiązanie do niej mimo wad. Uniemożliwia Ci dbanie o wlasna godnosc i stawianie granic
  • Odpowiedz
@aadrion123: lepiej daj sobie spokoj. Jeśli ona wie o Twoich problemach to widać jak bezczelnie to wykorzystuje. Jest świadoma ze nie uciekniesz od niej bo sam mówiłeś ze boisz się samotności to wykorzystuje to. Radzę iść do psychiatry/psychologa a jej dać soczystego kopała w dupe aż jej zęby wypadną. Zobaczysz jak się zdziwi jak zakończysz związek. Jej mina będzie pewnie warta ryzyka. Zreszta jakiego ryzyka? Ten związek jest toksyczny i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@aadrion123: Jak będziesz samotny to możesz do mnie napisać, możemy w coś pograc i spędzić fajnie czas, jak kumple.

Dasz radę wygrać z tą karyną miras
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reezu: myślę, że op sir wystraszy tej wiadomości

@Pralko-suszarka: granie w minecrafta z randomem nadal lepszego od toksycznego związku czy stanów depresyjnych związanych z samotnością
  • Odpowiedz