Wpis z mikrobloga

Sposób w jaki kobiety selekcjonują mężczyzn w dzisiejszych czasach jest selekcją negatywną

To kobiety wybierają mężczyzn jakim pozwolą zbliżyć się do siebie na tyle, aby pozwolić się poderwać. Zwróciliście uwagę na to, jak pod wpływem mediów społecznościowych zmieniają się kobiece kryteria tego kogo do siebie dopuszczają?

Przed epoką informacji w jakiej żyjemy od jakiś dwudziestu, może dwudziestu pięciu lat, na sposób poznawania się ludzi w znaczący sposób oddziaływa religia, jaka w każdej kulturze jest jej głównym nośnikiem. Niepisane zwyczaje, obawa o swoją reputację i tak dalej i tym podobne... Nie będę tutaj tego dokładnie opisywał ani starał się wam wmówić, że dawniej czasy był cudowne, nie to jest moim celem.

Mam kilka pytań:

1) Dlaczego kobieta nie dostrzega, że mężczyzna jaki będzie w bardzo umiejętny sposób ją podrywał, będzie nieomal na pewno seryjnym podrywaczem jaki chce ją wykorzystać? (normalny mężczyzna mający poważne intencje może być nawet nieco nieumiejętny bo nie miał gdzie tego doświadczenia zdobyć)

2) Dlaczego kobieta nie rozumie, że jeśli ktoś wyjątkowo wytrwale zabiega o jej względy nie zważając na odrzucenia to najprawdopodobniej jest seryjnym podrywaczem? (normalny facet na "nie" pozabiega wprawdzie trochę o jej względy ale w końcu sobie odpuści)

3) Dlaczego kobieta będąc przeciętnej atrakcyjności (4/10) sądzi, że szczerze i poważnie zainteresuje się nią ktoś z absolutnej topki? (9/10) (jest to całkowicie nierealne, dla takich mężczyzn przeciętna kobieta jest chwilową zabawką)

4) Dlaczego kobieta nie rozumie, że mężczyzna inaczej ocenia atrakcyjność niż ona i że jej przeszłość jest dla niego bardzo istotna? (kobietom nie przeszkadza męskie doświadczenie, poprzednie partnerki mężczyzny to dla kobiet wręcz potwierdzenie jego jakości)

W epoce błyskawicznej komunikacji i globalizacji trendów tego typu działania doprowadzają do selekcji negatywnej i zniechęcają do poznawania kobiet mężczyzn, z jakimi te mogły by tworzyć szczęśliwe i trwałe rodziny. Coraz więcej naprawdę sensownych Mireczków zaczyna dzięki internetowi poznawać tą ciemne strony kobiecej natury jakiej nie powinni nigdy znać jeśli chcieli by umieć szczerze kochać. Dlaczego więc kobiety to robią?

Ponieważ to co mężczyźni tak naprawdę myślą, to czego mężczyźni tak naprawdę chcą, ich głęboko skrywane pragnienia i potrzeby, są dla kobiet w najlepszym razie ciekawostką, a w zdecydowanej większości przypadków zupełnie ich to nie interesuje. Kobiecy BIOS jest nastawiony tylko na dobro jej i jej dziecka, mężczyzna jest dodatkiem. Przez rozwój technologi i dzięki kapitanowi państwo jaki zapewnia zasoby i bezpieczeństwo kobiety nie muszą już udawać zainteresowania.

Wielu mężczyzn szczególnie po czerwonej pigułce sądzi, że kobiety są omamione feministyczną propagandą, że gdzieś tam w głębi ich serca kobiety tak naprawdę pragną mężczyzn i tradycyjnej rodziny. Niestety, jest to obraz kobiety jaki wytworzył się w naszych głowach, a jaki nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością.

Podczas kilku szczerych (bo doprawianych alkoholem) rozmów na żywo z różowymi (oczywiście dość inteligentnymi) kiedy wyłożyłem im, co nam mężczyznom nie podoba się w dzisiejszych kobietach i randkach, to o dziwo one przyznawały mi rację. Po chwili dodają ze śmiechem, że i tak nic z tym nie zrobią, bo przecież nam mężczyznom i tak zależy bardziej i że to my bardziej potrzebujemy ich więc niby czemu mają coś zmieniać albo czegoś sobie odmawiać?

Kobiece lekceważenie mężczyzn i męskich potrzeb, wymagań jest całkowite i typowe zwłaszcza w młodszych rocznikach.

Sądzę, że rozwój biotechnologi, robotyki i wirtualnej rzeczywistości nastąpi właśnie między innymi przez to ostentacyjne lekceważenie mężczyzn. Będzie to miało miejsce w tej dekadzie, a lata trzydzieste tego wieku będą okresem "cudów".

Nie trapcie się Mireczki, technologia to nasze męskie dziecko i ona nasz wyzwoli. (nie, nie żartuję) Wytrwajcie, nie popełniajcie magika, technologia będzie naszym męskim zbawieniem, a zgubą kobiet. Musimy jeszcze trochę po prostu poczekać...

#przegryw #mgtow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przemyslenia #spoleczenstwo #niebieskiepaski #redpill #czerwonapigulka
N.....n - Sposób w jaki kobiety selekcjonują mężczyzn w dzisiejszych czasach jest sel...

źródło: comment_1637620668Lp43F3H6mZcTpwewv5yBeh.jpg

Pobierz
  • 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Nostrian: Szczerze mówiąc to ja mam gdzieś zdanie kobiet od jakiś 7 lat po co mam coś rozmieniać że mogłem zrobić tak czy tak że ona mogła zrozumieć moje słowa inaczej czy zbyt poważnie czy zbyt nie poważnie kieruje się od tamtej pory tymi słowami jak sama do mnie się uśmiecha i nie podejdzie zagadać do mnie to jest tylko i wyłącznie jej problem nie mój bo bez słów nie wiem