Wpis z mikrobloga

Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to on jest och i ach śmieszny i zabawny, no #!$%@? boki zrywać. Przecierpiałem 7 odcinków, ani razu nawet nie wypuściłem mocniej powietrza nosem. Pseudośmieszny tryhardujący szef i reszta zblazowanych pracowników, no kurde jaja jak berety. Ani to ciekawe ani zabawne. Czy jest tu jakaś grupa ludzi dla których ten gniot był równie #!$%@?? Jak wygląda typowy odbiorca tego serialu, którego śmieszą sytuacje z tego serialu? To musi być jakiś przynudnawy typ który jak sie odezwie na imprezie to zapasa cisza z zażenowania. Tak wiem, zesrałem się ale miałem turbo #!$%@? dzień i jak widziałem któryś wpis wychwalający tego gniota to coś we mnie pękło

#seriale #theoffice #netflix #wykopki #zalesie #boldupy
Podlaski_warmianin - Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to o...

źródło: comment_1637613078E2SxoxS9cOe3YW8kQbtprA.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: #!$%@?ąc od tego, że każdy może dostrzegać w żarcie nieco inne kwestie i poczucie humoru każdy ma swoje; Mowisz, że ludzie się zesrali, a jedyną osobą, która jest ponadprzecietnie podniecona, jesteś ty. To ty się zesrałeś, a w dodatku jesteś typowym bucem, bo znasz kilku gości z tytułem inżyniera xD typowy łeb z ograniczonym myśleniem, ale za to z syndromem bycia lepszym xD pelno takich, nic specjalnego.
  • Odpowiedz
@L-LORD

-ktoś mi zarzuca, że z danej rzeczy śmieją się tylko głąby
-daje kontrargument, że znam nie-głąbów których to śmieszy

HURR DURR CO ZA BUC, JAK SMIAL SMIEC POWIEDZIEC ZE JEST INZYNIEREM, ON POWIEDZIAL ZE ZNA INNYCH INZYNIEROW JEZUS CO ZA
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Tak szczerze to miałem podobnie na początku. Obejrzałem kilka odcinków pierwszego sezonu i miałem takie wtf co to jest xd po jakimś czasie dokończyłem pierwszy sezon i kilka odcinków drugiego i znowu przerwa, bo mnie nie porwało. Jednak któregoś dnia zacząłem oglądać dalej i teraz uważam, ze to najlepsza rzecz jaka dane mi było oglądać, całość obejrzana już dwa razy, niektóre odcinki więcej
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: No spoko, #!$%@?. Ale ciężko nie skomentować, że masz na avatarze typa z patostreamów xD tobie się powinno prawa wyborcze za to zabrac a ty będziesz pouczał innych co do poczucia komedii
  • Odpowiedz
@Bianci chcesz mi odbierać prawa wyborcze, ze względu na to, że mam na awatarze znanego na całą Polske kandydata na prezydenta z Białegostoku? Niech zgadne na jaką partie głosujesz, czyżby zaczynała się na konfe a kończyła na deracja ( ͡º ͜ʖ͡º) was to akurat sie powinno wysylac na badania psychiatryczne, o mozliwosci głosowania nie wspominając
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Podlaski_warmianin: Napisał to typ z awatarem Kononowicza. Wiele to wyjaśnia.
Twój humor jest tak niskich lotów, że wystarczy by ktoś w serialu się zesrał to pewnie uznasz to za mega śmieszne i będziesz boki zrywać.

Office nie jest jakiś genialny ale nie można powiedzieć, że nic śmiesznego tam nie ma.
  • Odpowiedz