Wpis z mikrobloga

Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to on jest och i ach śmieszny i zabawny, no #!$%@? boki zrywać. Przecierpiałem 7 odcinków, ani razu nawet nie wypuściłem mocniej powietrza nosem. Pseudośmieszny tryhardujący szef i reszta zblazowanych pracowników, no kurde jaja jak berety. Ani to ciekawe ani zabawne. Czy jest tu jakaś grupa ludzi dla których ten gniot był równie #!$%@?? Jak wygląda typowy odbiorca tego serialu, którego śmieszą sytuacje z tego serialu? To musi być jakiś przynudnawy typ który jak sie odezwie na imprezie to zapasa cisza z zażenowania. Tak wiem, zesrałem się ale miałem turbo #!$%@? dzień i jak widziałem któryś wpis wychwalający tego gniota to coś we mnie pękło

#seriale #theoffice #netflix #wykopki #zalesie #boldupy
Podlaski_warmianin - Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to o...

źródło: comment_1637613078E2SxoxS9cOe3YW8kQbtprA.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: niedawno z ciekawości obejrzałem dwa odcinki. Humor opierający się wyłącznie na cringe'u, w ogóle mnie to nie rozśmieszyło, ale znajomy który lubi cringe od razu się zainteresował. Może później się rozkręca ale nie chce mi się na to tracić czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Podlaski_warmianin: Lubię ten serial, ale serio - pierwszy sezon był byle jaki. Gdyby nie to, że czytałem wcześniej na Mirko żeby dać mu szanse (a odcinki nie są za długie) to przecierpiałem.
Ja lubię to poczucie cringu. No i lubię mokumenty :d
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Jeśli ktoś NADAL jara się Szkolną, to naprawdę jest coś nie tak. Obecnie ci ludzie są co najwyżej smutni, to jest przykład totalnego upadku człowieka, absolutnej degeneracji i rozkładu.

Coś takiego powinno być przedstawiane na języku polskim w szkole jako ktoś, kto został pogrzebany przez zwyrodniałą formę "popkultury".

Akurat The Office mnie jakoś nie jara specjalnie, chociaż obejrzałem kilka odcinków i mi się przyjemnie to oglądało.
  • Odpowiedz
@theicecold a kto tu się "jara" szkolną? Dla mnie i ludzi których znam, szkolna to co najwyżej kilka fragmentów filmów w stylu "normalny płot ludzki", śmieszna białostocka gwara, kilka fragmentów kłótni tego przygłupa z kononem i to tyle. Nikt normalny tego nie śledzi odcinek po odcinku bo to dla normalnych ludzi strata czasu. No ale wiadomo, pseudointelektualiści zobaczyli konona w awatarze to się zesrali i zaczeli klepać po jajach, bo humoru
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: przecież nawet napisalem, że mnie ten serial specjalnie nie jara typie xD co się srasz już do mnie

Jak od czasu do czasu se puścisz jakiś śmieszny fragment typu reklamóweczka, to spoko byku, gitara, myślałem, że jestes bardziej na bieżąco, mimo wszystko twoje konto na to wskazuje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: przecież taka jest formuła tego serialu, on ma śmieszyć poprzez przekraczanie coraz wyższych poziomów żenady, zobacz że część postaci jest świadoma tego jak to jest słabe wszystko, czasami jedno wymowne spojrzenie Jima podczas idiotycznej sytuacji wystarcza jako puenta. Szczerze mnie dziwi, że tak duża część ludzi tego nie rozumie. Ale nie wszystko musi śmieszyć każdego, jest dużo innych dobrych komedii, nikt Cię przecież do oglądania The Office nie zmusza
  • Odpowiedz
@TheRealMikz ja to rozumiem, ale jesli wykrzywianie ryja, powrzaskiwanie, odwalaniu zenujacych akcji a potem zazenowany wzrok ktoregos z pracownikow kogos smieszy to mysle ze rownie dobrze powinien ogladac kabaret koń polski - podobny humor, taki nie za śmieszny
  • Odpowiedz
filmweb: 8,7 od społeczności, 8,2 od krytyków. @Podlaski_warmianin:

ja to rozumiem, ale jesli wykrzywianie ryja, powrzaskiwanie, odwalaniu zenujacych akcji a potem zazenowany wzrok ktoregos z pracownikow kogos smieszy to mysle ze rownie dobrze powinien ogladac kabaret koń polski - podobny humor, taki nie za śmieszny


naprawdę mocno staram się nie wrzucać Ci freethinkera, ale trochę ciężko jest dyskutować, jeśli twierdzisz że rozumiesz istotę humoru tego serialu, a potem piszesz coś,
  • Odpowiedz