Wpis z mikrobloga

@biesy: Nie produkuj się, to nie ma sensu. Ja już powoli popadam w szaleństwo od walki z tymi antynaukowcami. Wrzucisz im metaanalizę 70 badań potwierdzających skuteczność maseczek, a oni dalej swoje, że nie działają XD Walka z wiatrakami.
  • Odpowiedz
@biesy: Cóż, każdy widzi to co chce wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kolory Węgier (60% zaszczepionych) i Ukrainy (22% zaszczepionych) mimo znaczącej różnicy w poziomie szczepień zbytnio się nie różnią (i nie jest to jedyna taka para) i z tej perspektywy wygląda na to że szczepionki nie mają aż tak dużego znaczenia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@biesy: fajnie że bierzesz pod uwagę jakoś służby zdrowia. Fajnie robisz #!$%@?ę z logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powód covid? To taki powód gdzie wychodzi pozytywny test PCR, który gówno znaczy.
Wsadź sobie te dane, bo to jedno wielkie kłamstwo i manipulacja i niczego nie dowodzi.
  • Odpowiedz
@Herubin: „cotton or gauze masks”. Ja wysyłałem metaanalizę dotyczącą maseczek atestowanych-chirurgicznych, FFP2, etc. To, że maseczki bawełniane nie chronią, jest wiadome od dawna, więc nie wiem, po co mi to wysyłasz.
  • Odpowiedz
: Nie produkuj się, to nie ma sensu. Ja już powoli popadam w szaleństwo od walki z tymi antynaukowcami. Wrzucisz im metaanalizę 70 badań potwierdzających skuteczność maseczek, a oni dalej swoje, że nie działają XD Walka z wiatrakami.


@Wasacz1996: dawaj mordko tę analizę.
  • Odpowiedz