Wpis z mikrobloga

Przyrównywanie nauczycieli, którzy kształcą dzieci do psów. Nawet w postsowieckiej Rosji nauczyciele cieszą się większą estymą niż w Polsce "aspirującej do zachodu".


@PanBulibu: zapominasz, ze wykop to miejsce gdzie siedza w duzej liczbie ludzie sfrustrowani, a sam internet to miejsce gdzie kazdy pisze bez hamulcow, bo anonimowosc. Patrz: popularnosc patostreamow i tagu przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inna sprawa, ze za moich czasow spotkalem duzo wiecej
  • Odpowiedz
@PanBulibu: #!$%@?
od #!$%@? wakacji i wolnego, niski wymiar godzinowy pracy, do tego większość to miernoty, które raz opracują materiał do nauczania i potem lecą 20 lat na tym samym. No chyba, że tylko moi nauczyciele z pożółkłych zeszytów i notatek czytali jak uczyli...
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Halo to Ty dzwonisz…
Tylko tyle powiem na temat twoich odpowiedzi wykopkom.
Materialow na malzenstwo, ktore naucza gdzies w podstawowkach jest zdecydowanie za malo.
Cos Ci tu sie nie udało qmplu.

Jak sie e-lekcje podobaly? XD
  • Odpowiedz
że nie wszyscy są źli, że są też tacy zaangażowani i oddani swoim podopiecznym.


@PanBulibu: No i co za problem? Ci lepsi zarabiają więcej, są pożądani i dostają lepsze posady. A nie sorry, zapomniałem, że socjalizm tak nie działa.
  • Odpowiedz
@PanBulibu ty a próbowałeś wziąć pod uwagę, że każdy, kto na tych nauczycieli narzeka był uczony przez jakichś kretynów, a nie przez twoją żonę? Każdy też trafił na dobrego nauczyciela, ale jednak łatwiej trafić na takiego, który jest co najwyżej średni, a ty tu się obrażasz, jakby ci ktoś bezpośrednio żonę obrażał. Edukacja w tym kraju to patologia i nie udawaj, że jest inaczej
  • Odpowiedz
@PanBulibu wpis dobry, ale nie ma co robić flamewar

Połowa odpowiadających nie ma dzieci
Drugi połowa ma dzieci ale są głupkami, i nawet jak mają kontakt ze szkołą to ich dzieci są przecież cudowne :)

Widzisz, zlikwidować system szkoł publicznych, nie ma co dawać porcelanę między wieprze. My elita się wyuczymy aoni będą oglądać fame MMA i głosować na PiS
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: ta i nauczyciele robią sobie takie segregatory na początku kariery a potem heja przez 30 lat tylko szuka w segregatorku
"klasa 4 lekcja 5" i jedzie na automacie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanBulibu: Ja w przedszkolu pracuję po 7h dziennie, prowadzę angielski, oprócz tego plany miesięczne, tygodniowe, materiały dla dzieci, często siedzę w weekendy i rowniez robię materiały i inne rzeczy do przedszkola. Noszę gitarę, kalimbe i staram się, żeby codziennie było coś ciekawego. Ale ja wiem, że za rok stąd uciekam albo do prywatnego przedszkola (wolę pracować 8h I zarabiać dwa razy więcej) albo spadam do korpo. Skoro żonie jest źle,
  • Odpowiedz
@PanBulibu zmień robotę jak chcesz większą pensję i mniej robić. Ja codziennie układam pasjansa w samolocie wszytko robi autopilot. A zarabiam 25k zł na miesiąc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eredin: ale jak na automacie? Przecież zmienia się podstawa programowa. Ja miałam zamiar tak robić, mam mnóstwo materiałów, a i tak je ulepszam i dodaje nowe metody pracy itd. Ale z drugiej strony, spójrzmy na wykładowców, którzy co roku dają ten sam egzamin/kolokwium XD możesz mieć rację co do większości, jednak ja znam wielu nauczycieli, którzy i tak wiele modyfikują. Dobry nauczyciel musi dopasować materiał pod uczniów, bo nie każdego
  • Odpowiedz
@PanBulibu: No ja pamiętam taką fajną nauczycielkę, co przyszła na zastępstwo. Lekcje z nią opierały się na tym, że ludzie po kolei zgłaszali się kto poprowadzi lekcję i wyglądało to tak, że ona cały czas siedziała za biurkiem, a ci prowadzący opowiadali co tam wyczytali w książce. Czasem robiła sprawdziany - jej pytania polegały na tym, że jak w książce były jakieś rzeczy wymienione od myślników no to ona właśnie
  • Odpowiedz
@PanBulibu: #!$%@? mnie obchodzi to. Przez #!$%@? ponad 15 lat nauki nauczycieliscie mnie gowna. Sam musiałem się uczyć zakuwać bo jedyne co potrafiliście to robić sprawdziany ze stron internetowych i odpowiedzi jedynie posprawdzać. Pluje na każdego nauczyciela w tym kraju bo wszyscy to ścieki którym nie wyszło w życiu i uważają się za kogoś ważnego.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Mirku odpuść. Dopiero jak ktoś ma bezpośredni kontakt z nauczycielem prywatnie i wtedy trochę posłucha, to wie z czym to się je. Każdy inny twierdzi ze 4h i po robocie. Odpuść.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Podziwiam, że Ci się chce tłumaczyć, ale to i tak na nic. Najwięcej o pracy nauczyciela wiedzą ci, którzy nigdy w tym zawodzie nie pracowali, ale coś ram im się wydaje z dzieciństwa jak byli uczniami I ONI WIEDZĄ.

Ja też jak byłem gówniakiem to mi się wydawało, że różne prace są łatwe. Potem dorosłem i zrozumiałem. Oni zostali na poziomie sześciolatka, który uważa że jak mam nie dała
  • Odpowiedz