Wpis z mikrobloga

Ten kto ma nauczyciela w rodzinie tak jak Ty i ja

@m3n3lli: tak się składa, że mam kilku. jestem zdania, że nauczyciele jako ogół to banda nierobów, choć nie zawsze z własnej winy, bo cały system jest do dupy. takich z pasją miałem może w całej swojej edukacji może ze trzech, cała reszta waliła w #!$%@? równo. jeden nawet co roku powtarzał dokładnie te same żarty.

jeszcze tak a propos
  • Odpowiedz
Po prostu bardzo mała część nauczycieli faktycznie czuje do tego powołanie i coś z siebie dają, ale zdecydowana większość to totalne miernoty, które powinno się wywalić na zbity pysk zdecydowanie dawno temu, a nie dawać podwyżki.


@bezbekpol: wg mnie jak najbardziej zasługują na godziwe wypłaty, bo wtedy będzie więcej chętnych do wykonywania tego zawodu, a to oznacza, że będzie można bez skrupułów odsiać leserów. teraz nauczyciel może sobie #!$%@?ć, że
  • Odpowiedz
@PanBulibu: niech strajkuje o lepsze narzędzia pracy i dydaktyczne a nie kasa do wypłaty. Jest pula kasy na szkolnictwo, jeśli nauczyciele wola to wziąć dla siebie to później pracują na takich materiałach a nie innych… słabe to jest ale pracuje z kilkudziesięcioma matkami i żadna dobrego słowa o nauczycielach nie powie.
  • Odpowiedz
To tylko rok pracy nauczyciela wspomagającego


@PanBulibu: myślałem, że pana od WF lub nauczyciela nauczania poczatkowego, plastyki, czy też tej baby od chemii co miała #!$%@?... I wiem, że nie należy przykładać jednej miary. Miałem w liceum gościa od WF który wyrabiał zapewne powyżej 40h tygodniowo prowadząc tyle zajęć dodatkowych, że nawet w sobotę można było wpaść na podstawy sztuk walki.
  • Odpowiedz