Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: Chcesz mi powiedzieć, że po 2 godziny nauczania i ogrom zadań domowych rzuconych w resztę dni to równie dobry pomysł jak chodzie nie szkoły po 5/6godzin lekcyjnych ?
Młode klasy podstawówki.
W dupie mam ile jest tych segregatorów. To tak jakby strażacy mieli narzekać na ogień.
  • Odpowiedz
@stassma: ..spróbuj odmówić, dyrektor wydaje nauczycielowi polecenie, które ten musi wykonać. Nie odbierze telefonu od dyrektorki to skąd ma wiedzieć co ją czeka w poniedziałek rano, czy lekcje będą zdalnie, do której klasy ma przyjść, może dzwoni w sprawie zastępstwa, etc?!


@PanBulibu: To cytować mirka z wcześniej, nie nasza wina, że polskie szkoły to gówno i nie umieją w komputery. Wystarczyłby szybki przegląd maila w niedziele.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: a co mnie obchodzi że ktoś sobie nie umie zagospodarować godziń pracy i musi robotę do domu brać? #!$%@? się w pracy to potem takie są skutki, ja wychodzę z biura i elo nic mnie nie obchodzi
dobra organizacja pracy to podstawa a jak Ci się w szkole nie podoba bo za dużo obowiązków to zmień pracę....przecież jesteś taki wykształcony na pewno dużo umiesz więc nie bedzie problemu
  • Odpowiedz
szkoła to takie ch****e miejsce gdzie najgorszy i najlepszy nauczyciel zarabia dokładnie tyle samo


@PanBulibu: masz rację, dlatego nauczyciele zawsze będą mało zarabiać

każde dziecko wymaga indywidualnego podejścia i
  • Odpowiedz
Z jednej strony powinna szanować swój czas prywatny, z drugiej nauczyciel ma pensum 18 godzin przy tablicy i 22 godziny pracy organizacyjnej (pracuje tak samo jak my 40 godzin tygodniowo).


@PanBulibu: godzina nauczyciela ma 45 czy 60 minut?
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Co prawda mój syn jest w szkole specjalnej i ma tylko 4 osobową klasę, ale podziękuje tam żonie. Też przewijają się u niego tacy nauczyciele i zazwyczaj przez to, że są na to skierowani - świetną robotę robią. Wiem ile to wymaga czasu i poświęcenia, aby osiągnąć mały sukces z podopiecznym, a przecież nie ma się tylko jednego. A każdy jest inny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RandomowyMirek: nie tylko w szkołach. Uczelnie wyższe też są pełne raka zwanego "jestem ęą dohtůr czy inny MAGISTER ALBO PROFEWSIUR i oto pokaże wam, #!$%@? rhobaki, jak bardzo wami gardzę". Tylko na uczelniach wyższych już się nie patyczkują i nie kryją z tym.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: 90 procent z papierów które są na zdjęciu jest zbędne i nie wynika z żadnych przepisów prawa a jest jedynie widzimisiem kierującego szkołą dyrektora. Oczywiście dyr oczekuje tego w dobrej wierze zgodnie z intencją OWD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kroledyp: a dyrekcja WSZYSTKO musi mieć na wydrukowanym świstku, Ty w swoich papaiersch też i tak się kręci ta karuzela biurokracji (; najlepsza jest teczka awansu zawodowego-większość papierów jest zupełnie nieważna, komisje tego nawet nie czytają, a musisz mieć grubą teczkę, bo to znaczy, że coś robiłeś ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dzoli: Fajnie też to wygląda w szpitalu, po wprowadzeniu informatyzacji teraz muszą nie dość że klepać to w komputer to jeszcze osobno wypisywać na papierze, lobby dostarczające papier A4 w narodzie silne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz