Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: fajnie, mozemy poklepac cie po ramieniu i pocalowac w czolko zone. ALe jak sami nie zaczniecie o siebie walczyc i dbac tylko bez glosa sprzeciwu wykonewac polecenia skostnialego systemu nic sie nie zmieni. NIe od razu bedzie rewolucja w szkolnictwie ale musisie zaczac od siebie i przestac godzic sie na te patologiczne sytuacje ktore opisujesz.
Mozecie zaczac od wyselekcjonowania reprezentanta, ktore bedzie glosno naswietlal i upublicznial takie przypadki. To pomoze
@PanBulibu: według karty nauczyciela ma 56 dni wolnych
roczny urlop na poratowanie zdrowia
czytałeś w ogole kartę nauczyciela?

moja kobita w ten tylko weekend odebrała kilka telefonów od dyrektorki, musiała obdzwonić rodziców 74 uczniów, odpowiadać w dzienniku na korespondencję i wypełniać dokumenty bo w tygodniu na wiele rzeczy brakuje czasu.


@PanBulibu: po uj to robi poza godzinami pracy. U mnie pamiętam nauczycielka w ogólniaku na pierwszym zebraniu z rodzicami, dodała
@PanBulibu: według karty nauczyciela ma 56 dni wolnych

@stassma: W każdym z tych dni pozostaje do dyspozycji dyrektora i w każdej chwili może zostać wezwana do pracy.

U mnie pamiętam nauczycielka w ogólniaku na pierwszym zebraniu z rodzicami, dodała jak podyktowała swój numer telefonu, że po 16 i w weekendy można się dodzwonić do jej torebki xD

Z jednej strony powinna szanować swój czas prywatny, z drugiej nauczyciel ma pensum
@1iostatni: dokładnie to, jak w sprawie dla nosacza
to samo zresztą mówię o lekarzach – po #!$%@? się w ogóle pchają w ten #!$%@? i patologiczny postkomunistyczny antyludzki rynek pracy? czasy mickiewiczowskie już dawno minęły i świat nie potrzebuje konradów którzy najpierw się poświęcą dla ludzkości a potem będą jęczeć jak to cierpią katusze za wszystkich, bo co, bo będzie źle za 20 lat? no to będzie źle, tylko że oni
Pangia - @1iostatni: dokładnie to, jak w sprawie dla nosacza
to samo zresztą mówię o...

źródło: comment_16375845660TNqLvAFmX2816I9t75fvZ.jpg

Pobierz
cechą przewodnią jest nienawiść do ludzi pełniących wartościowe role w społeczeństwie


@PanBulibu:
W żadnym razie nie twierdzę, że dobry nauczyciel nie pełni wartościowej roli w społeczeństwie.

Ale miarą jakości pracy nauczyciela, i wartości jego roli NIE jest ilość produkowanych segregatorów z makulaturą.

Postem takim, jak ten, tylko umacniasz przekonanie o niskiej jakości pracy nauczyciela. Bo ci nauczyciele to przecież tylko siedzo i papiery piszo, zamiast uczyć.

I tak, ja wiem, że
@PanBulibu Po co się w ogóle produkujesz na temat nauczycieli wśród wykopków? Przecież część z nich to jeszcze dzieci i nie znoszą szkoły a razem z nią nauczycieli.

Ten kto ma nauczyciela w rodzinie tak jak Ty i ja wie jak wygląda rzeczywistość a baranom do rozumu nie przemówisz więc po co marnować swój czas na wojowanie w internecie? ¯_(ツ)_/¯
pracy przestaną pluć na nauczycieli


@PanBulibu:
Gdybyś w pierwszym poście to samo zdjęcie podpisał:
"Patrzcie, czym nauczyciel musi się zajmować, zamiast pracować w tym czasie z uczniem" - to sam bym ci przyklasnął.

Szkoła wygląda tak, jak wygląda, bo system jest #!$%@?. Z góry na dół - system edukacji, organizacja pracy szkół, sposób finansowania, wreszcie - sposób zatrudniania, wynagradzania i ewaluacji pracy nauczycieli. Nauczyciel jest niewolnikiem tego systemu, ale jednocześnie sam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanBulibu: a polactwo jak zwykle bedzie drwić i pluć na nauczycieli, smiejac się z samych siebie, jednocześnie waląc konia do krajów zachodu (w których to krajach nauczyciel ma ciut większą pozycje społeczną nie zarabia tyle co dziad parkingowy).
@PanBulibu równie dobrze w szkole mogłyby uczyć psy


@Bizancjum: Właśnie dlatego jesteśmy takim zaściankiem biedoty umysłowej jakim jesteśmy. Dlatego jesteśmy postrzegani na świecie jako prostacy i chamy, gorsi niż Rosjanie czy Ukraińcy. Wykop jest świetnym zwierciadłem polskiego społeczeństwa.

Przyrównywanie nauczycieli, którzy kształcą dzieci do psów. Nawet w postsowieckiej Rosji nauczyciele cieszą się większą estymą niż w Polsce "aspirującej do zachodu".
@PanBulibu równie dobrze w szkole mogłyby uczyć psy


@Bizancjum: Właśnie dlatego jesteśmy takim zaściankiem biedoty umysłowej jakim jesteśmy. Dlatego jesteśmy postrzegani na świecie jako prostacy i chamy, gorsi niż Rosjanie czy Ukraińcy. Wykop jest świetnym zwierciadłem polskiego społeczeństwa.

Przyrównywanie nauczycieli, którzy kształcą dzieci do psów. Nawet w postsowieckiej Rosji nauczyciele cieszą się większą estymą niż w Polsce "aspirującej do zachodu".

@PanBulibu: To jest wlasnie problem nauczycieli, najwazniejsi ludzie w panstwie,