Wpis z mikrobloga

  • 266
Niebieskiemu już totalnie odbiło, nie widzieliśmy się około 2 miesiące, dużo obowiązków i praca więc tak wyszło. Ten weekend oboje mamy wolny, więc myślałam że to tylko formalność zapytać czy wpadnie. Okazało się zupełnie inaczej... Nie szczepiłam się, bo nie wierzę żeby to miało pomóc, niebieski nie dość że nie szanuje mojego wyboru to jeszcze teraz takie coś. Czy to ja przesadzam i powinnam się zaszczepić dla świętego spokoju czy trwać przy swoich założeniach i czekać aż niebieski zatęskni? #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #koronawirus #szczepienia
Babojadek - Niebieskiemu już totalnie odbiło, nie widzieliśmy się około 2 miesiące, d...

źródło: comment_1637573727HNf1HRRIRm2HAXveBEnILq.jpg

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Babojadek Jesteś pewien, że na pewno widzi się z kolegami, a te dwa miesiące pracował? Nie wydaje mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°) może ten natłok pracy i koledzy to jakaś chętna na niego koleżanka z pracy szukająca nowego sponsora? Lepiej przy najbliższej okazji sprawdź mu telefon.
  • Odpowiedz
@Babojadek: no jesli jesteście niby parą, a przez dwa miesiące się nie widzieliście to albo chłop odbywał państwowe wczasy - ale po tym co napisał to mi nie wygląda, albo miał terapie w tworkach - to tłumaczy pisanie o tym szczepieniu, także rozejść się szkoda czasu na foliarza
  • Odpowiedz