Wpis z mikrobloga

@Kalafjoreg: no raczej xD Od pierwszej sekundy bedzie na CMC i CoinGecko. Ale to dziś już nie wystarcza, ktoś dalej popłyną xD

The SHIBA FLOKI TRILLIONAIRE token will be featured in well-known online publications such as: Forbes Magazine, Yahoo Finance, and much more! The PR Team is expecting to be featured on TV shows such as CNN, CNBC, SNL and more.


Podobno Obama i Jay Z chcą w to zainwestować
  • Odpowiedz
@mazaken: Na telegramie ponad 2,5k ludzi, trochę pracy włożyli żeby to jakoś wyglądało. Zawsze można wrzucić coś i jak zrobi 2x szybko wkład wyciągnąć.
  • Odpowiedz
@Wazzzup: zesrać sie. Wyciągnąć to... nie bede kończył. Te 2500 ludzi nie istnieje. Z tego 2.5k Istnieje może z 50 naiwniaków którzy wierzą w bajki i oddadza swoje pieniadze złodziejom, jak ttlko zobaczą, że urosło 1000% w 5 minut.
  • Odpowiedz
@hipeq69: Nic sensownego nowego nie widze. Małe ilości można zainwestować w stonka, witchera bo costam moze urosnie, jesli zaskoczy. Ale ogromnych szans nie widze na to. Ja ze Sneka jestem bardzo zadowolony, ale rośnje i rośnie, wiec nie wiem, czy to jest dobry moment na zakup. Ogólnoe 2 dni strasznej pompy za nami, więc ja nic nie kupuje. A jak bym bardzo chcial, to bym poczekal do jutra minimum.
  • Odpowiedz