Wpis z mikrobloga

#przegryw kryryka polityczna napisała o tym że incelizm dotyka #rozowepaski a mizoginia zmusza baby do #blackpill
Nie wiem co mam powiedzieć #logikarozowychpaskow
Chce ktoś to niech zrobi znalezisko bo ja nie mam siły do tego
https://krytykapolityczna.pl/swiat/patrycja-wieczorkiewicz-czy-istnieja-incelki/
X.....i - #przegryw kryryka polityczna napisała o tym że incelizm dotyka #rozowepaski...

źródło: comment_1637479702KAYMlJiWKkHGcTLHng1KO2.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xevodkami: > Różnice pomiędzy utożsamiającymi się z incelizmem kobietami a mężczyznami są wyraźne. Na forach dla incelek przeważają dziewczyny, które uprawiały seks lub chociaż miały ku temu okazję – ale było to wiele lat temu i od tego czasu, mimo starań, nie zaznały bliskości. Wiele ma na koncie nieprzyjemne, a nawet traumatyczne doświadczenia seksualne.

XDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Xevodkami imho artykuł spoko, bo autorka głównie omawia temat przedstawiając dwie strony medalu. Nawet wspomina, że na forach femcelek panuje ogólna mizoandria do tego stopnia, że usunięto dwa suby z reddita za nienawiść.
  • Odpowiedz
@Xevodkami: incele i samotne matki to dwie rozne strony tej samej monety ktora nazywa sie hipergamia.

I jedni i drudzy maja za wysokie wymagania wzgledem partnera w porownaniu do tego co sami soba reprezentuja.

Roznica tylko taka, ze w przypadku samotnych matek, byl partner ktory jak tylko zorientowal sie ze przeplacil to zostawil, natomiast w przypadku inceli jest to dol stawki.

Motywacja jednak bardzo podobna.
  • Odpowiedz