Wpis z mikrobloga

Ostatnio z Parkę dali dupy, teraz musiał wygrać z jakimś zawodowcem żeby dalej maszynka do dymów leciała na pełnej mocy xDDDD no chyba, że dla nich ciosy na schaby ewentualnie łokcie bardziej się liczą niż ciosy proste wrzoska xD następny przeciwnik kasjo musi szybko bić, nie ważne czy trafia ma być dużo i szybko to znaczy, że wygrywa
@Pudelko1209: bo Kasjo dostawał punkty za to że szedł do przodu i narzucał swój styl walki. Później nawet jeżeli Wrzosek zadał kilka celnych ciosów więcej - przegrywał rundę przez tę punkty.

A i cios na ciało a cios na głowę punktuje się tak samo w boksie.
@WiktorekS czekaj, czekaj punkty za to że szedł do przodu? xD jaka bzdura xd a może dajmy wrzoskowi punkty, że był o głowę niższy i miał mniejszy zasięg? A poza tym to cały czas był klincz i to wrzosek napierał głową ostatnie dwie rundy
@Pudelko1209: no tak się punktuje boks, że dostaje się punkty za wywieranie presji i za narzucenie własnego stylu boksowania.

Z tym że można wywierać presję będąc zawodnikiem defensywnym. Tyle że Wrzosek przybrał debilna strategie przyjmowania ciosów na doły i kontry na łeb. Przyjmował 3 na dol a oddawał 1 lub 2 na gore. Matematykę zostawiam tobie.

Żeby jeszcze chociaż próbował blokować te siły a on nic, pozwalał je czysto bić.
@WiktorekS ewidentnie oglądałeś inną walkę. Jeśli według ciebie bicie 4 szybkich ciosów, które trafiają na garde i łokcie to wywieranie presji i narzucanie swojego stylu walki. Ja po każdej takie serii od Kasjo widziałem czysty cios na szczękę, który trafiał Wrzosek. Nie pisz mi tutaj jak się punktuje boks, bo każdy sobie to może wpisać w google i grać eksperta z pierwszego kliknietego linku. Wrzosek przyjmował więcej ciosów ale były one trafiane
@Pudelko1209: jak na garde jak on go bił na same doły, na spodenki lub delikatnie nad spodenkami. Tam cię nawet nic nie boli. Zwykle ciosy na punkty. Takie ciosy punktuje się tak samo jak czyste, mocne ciosy na szczękę. Taką dyscypplina
@WiktorekS w boksie zawodowym punktuje się tylko czyste trafienia, a nie po spodenkach. Garda chroni nie tylko głowę, a korpus też. I przepraszam ale doły nie bolą? To ja kończę dyskusję. Zresztą każdy ma swój punkt widzenia. Dobranoc.
@Pudelko1209: gościu ciosy na przeponę czy wątrobę jasne że bolą. Ale Kasjo nie bil na przeponę ani wątrobę, tylko niżej. Takie ciosy za to są liczone tak samo jak ciosy na szczękę czy skron, przeponę czy wątrobę. Bo nie są zblokowane, dochodzą do celu. Wrzosek sam sobie winny że nie kontrował tych ciosów w takiej samej liczbie (lub większej), zwłaszcza że Kasjo jako że jest wyższy to żeby bić tak nisko
@WiktorekS dobra po tym, co #!$%@?ł po walce i tych nagraniach, które właśnie wlatują na youtube to #!$%@? z nim XD nie będę się kłócił o jakiegoś patola, który lata po gali i bije ludzi xxdd
@Pudelko1209: podeślij :D

Btw jakieś 60-53 to wiadomo że ustawka. Ja myslalem że wynik pójdzie w jedną lub drugą stroną punktem. Jak usłyszałem te wyniki z kosmosu to byłem przekonany że wygra Wrzosek i że sędziowie punktowali to jak MMA