Wpis z mikrobloga

@spac_jesc_pracowac: Pisałem na wykopie o Hector Dao dopiero jak cena była w okolicach 200$, ale dowiedziałem się o nim dużo wcześniej, chyba 2 dni po starcie. Przypadkowo trafiłem na post na reddicie, wtedy 1HEC był za...10$... Oczywiście nie wszedłem za tyle bo myślałem, że to scam i czekałem aż trochę więcej info o projekcie się pojawi. Niestety, żeby dorobić się na takich projektach tak jak pisze @WakeupPoland trzeba wejść
  • Odpowiedz
@wilkhelm: właśnie Twój wpis mnie zainspirował do kupna ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tej chwili odsetki ze stake'owania to 2% dziennie. Wartość nie do uzyskania w tradycyjnych lokatach. Najpierw zrobiłem stake'a, a później odkryłem bond. Rozumiem że najlepszą strategią przy takich projektach jest najpierw bond, a potem stake. Czy się mylę?
  • Odpowiedz
@spac_jesc_pracowac: To zależy, staking ma teraz około 12% w okresie 5 dniowym. Bond się opłaca bardziej, ale musisz trafić na dobry moment. W momencie jak to piszę bonding w parze HEC-USDC ma 12,5%, ale były momenty gdzie było to nawet 30-35% w ujęciu 5 dniowym (ale szybko ludzie wykupowali, trzeba być przygotowanym). Także bonding opłaca się, ale tylko w momencie jak jest kilka procent powyżej ROI w stakingu. W przypadku
  • Odpowiedz