Wpis z mikrobloga

@7845: Pomijajac siebie to nie ma takiej osoby ktorej bym nienawidził dziś, kiedys ale nie dzis. Mysle ze ludzie tez czesto naduzywaja tego okreslenia nie myslac z czym ta emocja sie wiaze tak naprawde
  • Odpowiedz
Mysle ze ludzie tez czesto naduzywaja tego okreslenia nie myslac z czym ta emocja sie wiaze tak naprawde


@DarthRegis: Ludzie generalnie mają tendencję do radykalizowania się i wyolbrzymiania rzeczy, które nie mają żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@7845: Pomijajac siebie to nie ma takiej osoby ktorej bym nienawidził dziś, kiedys ale nie dzis. Mysle ze ludzie tez czesto naduzywaja tego okreslenia nie myslac z czym ta emocja sie wiaze tak naprawde

@DarthRegis rownie dobrze mozna powiedziec ze ludzie tacy jak ty nadaja zbyt mocne znaczenie zwyklemu slowu, bo nienawisc to nic wiecej jak tylko slowo
  • Odpowiedz
@DarthRegis: nie mam teraz takiej osoby, ale w poprzedniej robocie by się znalazły i życzyłbym im nawet po milion dolarów, bo to by sprawiło, że pewnie by se poszły i przestały mnie #!$%@?ć. a ja bym jeszcze zarobił
  • Odpowiedz
Pomijajac siebie to nie ma takiej osoby ktorej bym nienawidził dziś, kiedys ale nie dzis. Mysle ze ludzie tez czesto naduzywaja tego okreslenia nie myslac z czym ta emocja sie wiaze tak naprawde


@DarthRegis: również się zgadzam z tym, że ludzie nadużywają tego określenia.
Ale Ty też to robisz, bo nie wydaje mi się, żeby człowiek mógł siebie nienawidzić. Chyba, że jakiś pedofil, gwałciciel, morderca, aborterka albo inny straszny złoczyńca, wtedy
  • Odpowiedz