Wpis z mikrobloga

@Porgam: Bardzo możliwe, że zacznie wcześniej czy później. Moja w205 trzeszczy czasami w okolicach 3ego światła stopu, ekranu command i sporadycznie drzwi. Póki na gwarancji to będę ścigał dealera a później się sam będę bawił. W zasadzie gdyby nie te #!$%@? drobnostki to auto byłoby idealne.
@Szkolna17PsychoFan: Piękny. Byleby wnętrze nie zaczęło trzeszczeć. U mnie w205 już drugi raz będzie w serwisie z tego powodu. Za pierwszym razem nie mogli zreprodukować trzeszczenia. Nakręciłem im filmy wideo to może łatwiej pójdzie. Szkoda, bo te trzeszczenia skutecznie psują przyjemność - jeżeli nie ma się w nawyku jeżdżenia z muzyka w te.

CLA miałem jako pozyczaka w podstawce na kilka dni i mile wspominam, ale środek chrupal o wiele gorzej
@bonn przechodzę przez to samo - pro tip jak chcesz im pokazać. Pojeździj 15 min na włączonym max grzaniu fotela, to zaczyna trzeszczeć niemiłosiernie
@Dunger: U mnie z fotela akurat nic (auto z 2020). Tylko ekran command, trzecie światło stopu i panele w drzwiach ale one bardzo rzadko.