Wpis z mikrobloga

Rok kłótni o zapychającą się umywalkę. Niebieski wszystkich domowych sposobów próbował i pomagało na góra dwa dni, a to i tak nie do końca, po prostu trochę lepiej woda spływała ale i tak sie zbierała. Wieczny problem, ze to przez moje włosy (co pewnie akurat jest prawda, ale na łyso sie nie ogole). Kreta nie pozwalał, kij wie czemu, nie bo nie, kret to zło, rozwalisz odpływ. Zaleje szafkę bo kret na pewno rozwali ten odpływ. Trzeba fachowca wezwać, zobaczysz ile zapłacimy przez te twoje kudły! Dzisiaj poszedł do pracy na druga zmianę, #!$%@?, bo woda praktycznie stoi w umywalce. Jak tylko wyszedł przeczytałam do jakich odpływów kret sie nadaje. Plastikowy, jest git. Zgodnie z instrukcja zaaplikowałam krecisko i po 15 minutach cud nastał, woda spływa jak w funkiel nówce. Nic sie nie stało z odpływem, szafce tez nic. #!$%@? rok kłótni o taka bzdurę, gdzie mówiłam: kupmy Kreta.

Teraz tylko muszę wymyślić jak to odetkalam bez użycia Kreta, bo zamiast sie cieszyć z przetkanego odpływu, będzie mi marudził, ze ryzykowałam zalanie mieszkania. Ktoś ma jakiś pomysł? XD

Chyba, ze mu powiem, ze sama hydraulika wezwałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 115
  • Odpowiedz
@banjo: A ja nie rozumiem dlaczego kobiety nie mogą włosów z umywalki i wanny wybierać i wyrzucać do kosza, używać sitek, które je wyłapią tylko wszystko spłukiwać w rury? Odpływ kanalizacyjny to nie śmietnik, żeby śmieci w nim spuszczać. A potem trzeba sypać kreta co tydzień.
  • Odpowiedz
@dmn: Sam wodorotlenek sodu w postaci płatków po zalaniu woda tez wytwarza mega ciepło, a po co ten aktywator ?
  • Odpowiedz
@nativ > @rudyba twój niebieski przez rok czasu nie potrafił przepchać rury. Ale taguj #przegryw albo pisz, że to bajt. Bo nie wierzę, że facet nie ogarnął by tego.

Znam typa, który wzywał elektryka żeby gniazdko przykręcił bo się ze ściany wyrwało. Także historia z rurą zapchaną przez rok jest możliwa
  • Odpowiedz
Kreta nie pozwalał, kij wie czemu, nie bo nie, kret to zło, rozwalisz odpływ.


@rudyba: Niech ci nastepnym razem wytlumaczy jakim cudem ten straszny kret jest dostepny w kazdym sklepie. Ba, nawet na opakowaniu pisze zeby stosowac regularnie raz na tydzien. xD Nastepnie czy slyszy w rozmowach ze znajomymi, rodzina, ludzi w kolejkach ze "ehh znow mi ten kret rozyebal rury, jak zyc" ??

Bo owszem, czasem zdarzy sie trafic na
  • Odpowiedz