Wpis z mikrobloga

@tonawegla nie jest to fakt lecz twoja opinia

@stateknaniebie no nie zapomniałem, że nasi kierowcy to mordercy i niedołęgi, na każdym kroku widzę te bidne dzieci na przejściach, trupy i płonące wraki na ulicach oraz różne inne zagrożenia rodem z armagedonu wywołane najechaniem na namalowany biały pasek
@salamsalejman: No tak wiadomo, przecież kierowca sam ustala jak szybko może jechać. Potem zginął jeden robotnik na autostradzie bo przecież ograniczenia na remontach zazwyczaj stoją wiele miesięcy po zakończeniu robót i nie ma co się do nich stosować?

Piesi, rowerzyści, inni uczestnicy ruchu? Z drogi ja jeżdżę szybko ale bezpiecznie! Lepiej oceniam prędkość niż projektant drogi xd
@PiersiowkaPelnaZiol: u nas tiry w zabudowanym na ogonie siedzą i często im 80 mało xD


@AdamMechanik: ogólnie mam dwa takie odcinki, jeden jest z górki + przejście na klik, więc klikasz i 3 sekundy i czerwone, to wyobraź sobie jak ja się elegancko zatrzymuje jadąc te 50 a tir z góry nawet i 90, często się nie zatrzymują, wielokrotnie wypadki tam był, a wystarczyłoby fotoradar.

Drugi odcinek gdzie droga jes