Wpis z mikrobloga

XDDD
Kumpel chce kupić komputer, więc napisałem na grupce ze skladaniem komputerów co sądzą o jego wyborze, bo jakiś tam sobie upatrzył. Myślałem że dostane jakieś pare innych propozycji, lub ktoś mi coś podpowie.
Myliłem się XDDDDDD

Dostalem wykład xD nie moge sie pozbierać teraz

Reszta w kom :-) :-) :-) :-)

#niewiemjaktootagowac #komputery #komputer
Pobierz Apollowho - XDDD
Kumpel chce kupić komputer, więc napisałem na grupce ze skladaniem k...
źródło: comment_1637171146CwRhovrnUZIsrjQJGh84ae.jpg
  • 98
@Racjonalnie-do-przodu: Gdzie go rozumieć !

Top topów za więcej niż 15K to wywalanie kasy, ilość FPS wzrasta niewiele a koszty idą kilka razy w górę. Przy obecnych cenach, przy starych komp za 15K byłby z 3090.

Widać jak gościu co nie wie nic jest w temacie i pyta się co kupić, można od razu przyjąć że chce kupić najlepszy możliwy sprzęt do 15K. Po co jechać że to nawet pod top
@PISowski_inwestor: A jakie masz GPU i CPU ? Ja nie widzę wielkich różnić w detalach LOW a Ultra. Na wszystkich porównaniach różnice są tak niewielkie że osoba w ruchu pomijalne, kiedyś między low a medium były większe różnice niż teraz do ultra, było widać że suwaki poszły w bok.
@Zgredzimierz @Apollowho : Wy totalnie nie rozumiecie tego o czym ten gość mówi, przecież typ mu próbował wyjaśnić co tak naprawdę znaczy to o co prosił czyli zestaw TOP TOP jeszcze 2 razy podkreślił a na końcu wymienił limit budżetowy co się samo przez siebie wyklucza, po prostu zastosował bardzo agresywną metodę wypowiedzi ale finalnie podziałało. A wysyłanie zdjęć sprzętu można tłumaczyć sobie że albo chciał się pochwalić, albo uwiarygodnić to że