Wpis z mikrobloga

XDDD
Kumpel chce kupić komputer, więc napisałem na grupce ze skladaniem komputerów co sądzą o jego wyborze, bo jakiś tam sobie upatrzył. Myślałem że dostane jakieś pare innych propozycji, lub ktoś mi coś podpowie.
Myliłem się XDDDDDD

Dostalem wykład xD nie moge sie pozbierać teraz

Reszta w kom :-) :-) :-) :-)

#niewiemjaktootagowac #komputery #komputer
Pobierz
źródło: comment_1637171146CwRhovrnUZIsrjQJGh84ae.jpg
  • 98
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Apollowho: masakra, ludzie sobie pompują ego XD niby cośtam pomógł, ale kurde, z czym do ludzi xD chłop wydał hajsu jak na porządne auto, ale koparki bez sensu.
A zestawy to jak wyżej, sprawdź na PurePC i u Liptona. Potem sobie porównaj z tymi gotowcami, dzisiaj rynek jest taki #!$%@? że czasem się je bardziej opłaca kupić biorąc pod uwagę ceny kart, no ale lepiej sobie samemu skonfigurować i mieć pewność
@Apollowho: troche typa rozumiem. Nie pochwalam chwalenia sie i obrazania innych, mimo to dal Ci jasno do zrozumienia, ze top topow to inny przedzial cenowy. Wyszlo to tak, ze pytasz o cos, o czym nie masz pojecia i liczysz, ze ktos, kto poswiecil na to jakis czas poda Ci gotowe rozwiazanie. Ludzie, ktorzy wkladaja swoj wysilek w nauke jakiejs dziedziny sa zmeczeni takimi pytaniami. Jak w tym kawale o prawniku i