Wpis z mikrobloga

#alpy #fanatyczkawedrowekgorskich #gory #bouldering #rockclimbing #wspinaczka

Czesc, jestem fanatyczka wypraw gorski. Praktycznie kazdy weekend spedzam na gorskich szlakach i nie wazne czy deszcz czy snieg czy upal. Zabawe z gorami zaczelam juz jako dziecko, jednak od 5 lat robie to na dosc regularnym poziomie. Do moich pasji glownie naleza wycieczki wysokogorskie, wspinaczki na linie, boudlering (indoor/outdoor) oraz trailrunning. Czy na wykopie jest wiecej takich maniakow jak ja z ktorymi moge dzielic sie moja pasja?

Moze moglibysmy podzielic sie roznymi doswiadczeniami na temat gor i przygodami albo czego nauczyliscie sie podczas waszych wypraw etc...

Na zdjeciu ponizej piekne Allgaü. Zdjecie z ostatniej wyprawy(14.11.2021).

Middle-Earth - #alpy #fanatyczkawedrowekgorskich #gory #bouldering #rockclimbing #wsp...

źródło: comment_1637147330mZtBiNwNOsrxSUNI69sYeu.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Middle-Earth: a co do waszej rozmowy z @kontodlabeki:, to ja też chodzę sam po górach. Nikt mi gitary nie zawraca, rozkładam sobie biwak gdzie chcę i jaki chcę, a jak jest fajny poranek to do południa czytam książki. Grupowe wyjścia nie dla mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Allgaü, piekne okolice. Zajebiste jezioro. Wyjechalismy sie tam popluskac, a na miejscu okazalo sie, ze wody nie ma, bo okresowo je osuszaja, dziady jedne
  • Odpowiedz
@Middle-Earth ja bym chętnie posłuchał :) sam się tym nie zajmuję, choć lubię góry, ale na zimowe wyjścia nie mam umiejętności ani doświadczenia (co nie zmienia faktu, że planuję zapisać się na kurs i zacząć przygodę z wspinaczką górską).
  • Odpowiedz
@Middle-Earth: To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się
  • Odpowiedz